בית הכנסת הגדול בתל אביב ייסגר: "עיקלו לי את החשבון"

בעקבות החלטת עיריית תל אביב לעקל את חשבונו של שלמה פיבקו נשיא בית הכנסת הגדול, הוא נאלץ לסגור את שערי בית הכנסת הגדול בתל אביב. { מתנכלים ליהדות}

בעקבות החלטת עיריית תל אביב לעקל את חשבונו של שלמה פיבקו,נשיא בית הכנסת הגדול, הוא נאלץ לסגור את שערי בית הכנסת הגדול בתל אביב.
גבאי בית הכנסת החליטו שלא לשלם את החוב הגדול עבור אגרת הארנונה, החוב הלך והצטבר לסכום עתק: 2 מיליון שקלים -מה שהביא את עיריית תל אביב לעקל את החשבון של בית הכנסת.

מנהל  בית הכנסת שלמה פיבקו מסר בתגובה:"אני נאלץ לצערי לסגור את שערי בית הכנסת הגדול",הוא אומר בכאב ומאשים את ראש העיר רון חולדאי "עיריית תל אביב באווירת חוק בג״ץ עיקלה לי את חשבון הבנק בדרך ברוטאלית ובריונית וכוחנית, ועל כן אין מנוס אלא לעת עתה לנעול את שערי ביה'כנ הגדול".
פיבקו שב והאשים את עיריית תל אביב ששוב מתנכלת ליהדות, "העירייה שגרפה לקופתה 150 מיליון שקל עבור דוחו״ת חניה בשנת 2017 מתנהגת ברגל גסה ופוגעת בכל מה שקשור לקודשי דת ומסורת, ביה'כנ הגדול בשנים האחרונות תחת נשיאותי מהווה גשר ומפגש בין דתיים וחילונים והוא מרכז תרבות ואבן שואבת לכלל התושבים ללא הבדל בין אך אדם באשר הוא. זהו יום עצוב לעיר תל אביב יפו". סיכם שלמה פיבקו ,נשיא בית הכנסת הגדול ת"א.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.