בית מעוצב: כך שינתה משפחה את הדירה מקצה לקצה בחצי מיליון

משפחה בעלת דירת דופלקס של 5 חדרים וגג, ביקשה לשפץ את הדופלקס. האדריכלית קיבלה דירה בת 165 מ"ר ומרפסת של 40 מטר והפכה אותה לדירת 6 חדרים מעוצבת ועדכנית

משפחה מראשון לציון, בעלת דירת דופלקס של 5 חדרים וגג, ביקשה לשפץ את הדופלקס לצרכי המשפחה המשתנים. את המשימה לקחה עליה האדריכלית הדר דור שקיבלה דירה בת 165 מ"ר ומרפסת של 40 מטר והפכה אותה לדירת 6 חדרים מעוצבת ועדכנית.

מדובר בדירה חדשה מהקבלן, בבניין ישן שעבר שיפוץ במסגרת פרויקט תמ"א 38. המשימה הייתה לקבל דירה מרווחת שתאפשר הפרדה בין ההורים לילדים ותעניק מרחב אישי לבני הבית. לכן הבת הבכורה קיבלה את קומת הגג לה המעצבת יצרה מעין דירה  עצמאית, שאינה תלויה בדירה הממוקמת בקומה התחתונה. אפילו כניסה פרטית היא קיבלה שתוכל לתפקד בעתיד כדירת זוג טרי נשוי.

הסוויטה המפנקת הזו כוללת חדר שינה, חדר רחצה, סלון, מטבח, פינת למידה ומרפסת גג כיפית. חלק מסגירת הגג הייתה ע"י סגירת המרפסת עם פרגולה קבועה אטומה לרעשים ולמים, וקירות זכוכית יפים, עם וילונות דקורטיביים שמסייעים גם להגנה מפני השמש.

המדרגות בין הקומות חופו בחיפוי אבן והוצבה בה תאורה המעניקה הרגשת חמימות

הקומה התחתונה עברה שיפוץ מ-א' ועד ת' כולל המטבח שעוצב בסגנון כפרי. הסלון חודש ורק רהיטים מעטים  נלקחו מהדירה לפני השיפוץ. למשל, ארון דלתות הזכוכית היה ארון עץ כהה קיים והמעצבת בחרה לחדשו ולצבוע אותו בגוון בהיר.

להשלמת המראה החדש הוחלפו כל דלתות הדירה לדלתות פנדור והפיניש היו הוילונות הנשפכים שנתנו מסגרת לקו העיצובי.

עלות השיפוץ עמדה על 500 אלף ש"ח אבל התקבלה דירה חדשה לתפארת ובעלי הבית מרוצים מהתוצאה.
קרדיט צילום: יואל אליווה.

הבית המעוצב בראשון לציון

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.