בית שמש: המועמד המפסיד מארגן הערב הפגנה נגד אבוטבול בשל הזיופים • אבוטבול: "מאיימים עליי. המשטרה רוצה להצמיד לי מאבטחים"

סוער בבית שמש: המועמד החילוני המפסיד לראשות העיר, אלי כהן, עומד בראש התארגנות חילונית בעיר בימים האחרונים, הקוראת לבחירות חוזרות בבית שמש, בטענה על אי הסדרים שהתגלו בבחירות בעיר בשבוע שעבר, כאשר המשטרה עצרה שבעה בני אדם המשתייכים לציבור החרדי, שבדירותיהם גילו תעודות זהות מזויפות ועוד, פרשה שנחקרת בימים אלה.

אז אמנם שישה מתוך השבעה כבר שוחחרו ממעצר, אבל כל זה לא מפריע לכהן וחבריו לערוך הערב (שלישי) לפי תכניותיהם, הפגנת ענק מול ביתו של ראש העיר החרדי המנצח בבית שמש, משה אבוטבול.

בראיונות שהעניק הבוקר כהן לתקשורת, ניסה להסביר שזו לא הפגנה "נגד הציבור החרדי", אלא נגד הזיופים והשקרים שלדבריו היו בקלפיות בעיר בבחירות בשבוע שעבר, שיכולים להביא לפסילת מאות רבות של קולות.

בהפגנה מבקש כהן להביא לידי בחירות חוזרות, בהן הוא אולי הפעם ינצח.

מנגד תקף אותו אבוטבול מעל גבי "גלי צה"ל" ו"קול ברמה" הבוקר, כשהוא מסביר שההפגנה היא גנד הציבור החרדי, וכי כהן לא הבין שהוא הפסיד ואף לא טרח לצלצל אליו לאחל לו בהצלחה. "אם היו אי סדרים בכמה קלפיות, שיפסלו אותן. מה הקשר לערוך בחירות בכל העיר?", שאל אבוטבול.

בראיון לרזי ברקאי טען אבוטבול כי הוא מאוים שוב ושוב על ידי גורמים שונים בימים האחרונים, וכי המשטרה מבקשת להצמיד לו מאבטחים בשל האיומים הקשים.

בתמונה: אבוטבול לאחר הניצחון בראשות העיר. צילום: פלאש 90

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.