בית שמש: הפנינג לכל המשפחה ביום העצמאות ה-70

המשרד לביטחון הפנים ומשטרת ישראל מציגים: הפנינג לכל המשפחה ביום העצמאות ה-70 למדינת ישראל

 

המשרד לביטחון הפנים ומשטרת ישראל פותחים את שעריהם ומזמינים את הציבור ליום פתוח והפנינג לכל המשפחה במכללה הלאומית לשוטרים לרגל יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל.

בואו לחזות מקרוב במגוון יכולות מיוחדות ותצוגות מבצעיות של כוחות ביטחון הפנים, בהם: משטרת ישראל, הרשות הארצית לכבאות והצלה ושירות בתי הסוהר.
האירוע יתקיים ביום חמישי, ד' באייר, ה – 19 באפריל 2018 , יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל, במכללה הלאומית לשוטרים, אזור התעשייה בית שמש.
במסגרת "עצמאות פתוח" המבקרים יהנו מתצוגות מבצעיות וממופְעי יחידות הכלבנים והפרשים וכן ממגוון אטרקציות ופעילויות מגוונות לילדים, 'פסטיבל קופיקו' שיופיע בפני המבקרים וייקח חלק במתחמי הסדנאות וההפעלה האינטראקטיביים לילדים.
הבסיס יפתח בשעה 8:30 בבוקר ועד השעה 15:30. יש לרשום ב- WAZE המכללה הלאומית לשוטרים או שד' וירג'יניה 1, אזור התעשייה בית שמש מערב.
חג עצמאות שמח!

השר לביטחון הפנים גלעד ארדן: עם ישראל מצדיע לכוחות הביטחון על 70 שנות פעילות למען מדינת ישראל. הציבור מוזמן להתרשם ממגוון היכולות, הציוד וכוח האדם המיומן והמקצועי של הגופים."

מפכ"ל המשטרה רנ"צ רוני אלשיך:
משטרה חזקה, יצירתית וטכנולוגית, אשר מגדירה כלקוח את האזרח הנורמטיבי ואת ההגנה על בטחונו ובטחון רכושו , משטרה שרואה עצמה כמגנה על החוסן החברתי והדמוקרטיה, כדי לתת "בטחון פנים" אמיתי ואיכותי, נדרשת להפעיל מגוון כמעט אינסופי של יכולות ואמצעים מתקדמים להשגת יעדיה. אנו שמחים לארח את אזרחי מדינת ישראל ולשתף אתכם במה שרואים לעיתים בשטח, אך גם ובעיקר במה שמאחורי הקלעים של עשיית שוטרי ושוטרות משטרת ישראל למענכם.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. האם יהיו כבאיות והילדים יוכלו להתרשם ולהכנס לכבאיות כמו סמי הכבאי (גילאי 4)

    האם יהיו כבאיות והילדים יוכלו להתרשם ולהכנס לכבאיות כמו סמי הכבאי (גילאי 4)

    אני |
    הגב