בית שמש: עימות בין אבוטבול לנציג בעלזא

חבר המועצה מרדכי דרנפלד נציג בעלזא בבית שמש , נלחם נגד תוכניתו של גזברות העיריה להוציא מאות משפחות ממעגל מקבלי ההנחות בארנונה, אבוטבול עצמו שותק

עימות פנים חרדי ראשון בבית שמש? חבר המועצה מרדכי דרנפלד שמכהן כיו"ר וועדת הכספים בבית שמש (נציג בעלזא) , נלחם נגד תוכניתו של גזברות העיריה להוציא מאות משפחות ממעגל מקבלי ההנחות בארנונה, כך מפרסם ערוץ 7.

לקראת ההצבעה במליאת העיריה על עדכון הארנונה מנהל חבר העייריה מטעם בעלזא מאבק מול אבוטבול ."לא ייתכן שיעדכנו את טבלת הארנונה מבלי שיעדכנו אף את טבלת ההנחות וכפי שמקובל בערים אחרות".הוא טוען .

20150629154029

"בהיעדר עדכון, לא מעט משפחות נזקקות בעיר יאבדו את זכאותן להנחות בארנונה", הוא מבהיר כי יצביע נגד הקואליציה בעת שעדכון הארנונה יובא להצבעה במליאת העיריה.

חבר המועצה החרדי כבר החל בגיוס חתימות מרוב הנציגות החרדית בעיריה. "אין שום זכות קיום לנציגות החרדית אם לא מצליחים לתת הנחות בארנונה למשפחות ברוכות ילדים", אמרו חברי העייריה.

מה עומד מאחורי התעקשותו של אבוטבול שלא ליישר קו עם חבר המועצה הבעלזאי ? בערוץ 7 פורסם כי גורם חרדי בעיריה מנהל משא ומתן עם סיעת הליכוד להצטרפות לקואליציה, ולפיכך אבוטבול רוצה להצטיר כמי שאינו מתיישר ומזוהה עם האוכלוסיה החרדית.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זה באמת שערוריה!
  הציבור החרדי גר בבניינים צפופים, ובכל רחוב ממוצע מאוכלסים פי 10 תושבים מהחילונים באותו סוג רחוב,
  שאפילו אם לרובם יהיה הנחה הם עדיין משלמים פי כמה וכמה מהחילונים, שלא לדבר על ההזנחה שיש בשכונות החרדיות, ועיקר הרשעות והאכזריות של הגורמים בעירייה לסחוט את המשפחות העניות שביקשו לקבל הנחה בארנונה, מה עוד שהם הביאו לאחרונה חוקרים לבתים של הרבה מאד משפחות בציבור החרדי, ומשגעים את התושבים,
  אני קורא מכאן לתושבי בית שמש להתקומם נגד הגורמים האלו בעירייה, ולהוקיע אותם מתוכינו!!!!

  מאיר וייס |
  הגב