בית שמש: עליזה בלוך מנצחת בסקר ראשון

אחרי המאבק: ראשות העיר תילקח ממשה אבוטבול? בפער של 46% מול 45% בקרב המצהירים כי יבואו להצביע – מנצחת דווקא המועמדת עליזה בלוך

חודשיים וחצי לפני מועד הבחירות, המועמדת לראשות העיר בית שמש עליזה בלוך מדביקה את הפער מול ראש העיר המכהן בבית שמש משה אבוטבול ומהווה איום ישיר על שלטונו בבית שמש.

המאבקים מול דגל התורה, מסתבר, מחלישים את כוחו: בסקר של מכון המחקר "הגל החדש" שנעשה בשבוע האחרון וכלל כ-400 תושבי בית שמש – מובילה בלוך בפער של 1% על משה אבוטבול מבין האנשים שהצהירו כי יבואו להצביע. בסקר הקודם הוביל אבוטבול ב-9%. נציין שזהו הסקר השני שעושה "הגל החדש" בעיר. מספר המתלבטים עמד על 28% וכעת 9%. המתלבטים שנותרו בבית שמש יהיו ככל הנראה אלה שיביאו את הנצחון בבחירות.

עליזה בלוך, העלתה מדי יום בפייסבוק שלה, בחוגי הבית ובסיורים בשכונות השונות בבית שמש את הבעיות המרכזיות של העיר: בעיות תחזוקה פנימיות בעיר, עיר לא נקייה, בעיות שאינן מטופלות כבר שנים, אי ניצול תקציבים שניתנו מהמדינה, בעיות חמורות בשירותי הדת של בית שמש, בעיות במערכת החינוך בעיר, ברווחה, במתן פתרונות תעסוקה ועוד, לדבריה.

מהסקר עולה כי בלוך זוכה גם לתמיכתם השקטה של תושבים חרדים רבים: מניתוח תוצאות הסקר עולה כי למעלה מ-20% מהחרדים יצביעו ככל הנראה לבלוך. 15% הצהירו על זה בפירוש בסקר ו-19% אמרו כי הם מתלבטים בין המועמדים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.