בית שמש: שני ילדים חרדים נפגעו קשה משאיפת עשן

שני ילדים במצב קשה (משאיפת עשן) וכעשרים נפגעים קל וקל עד בינוני טופלו ע"י חובשים באיחוד הצלה סניף בית שמש לאחר שחולצו ע"י צוותי כיבוי משריפה במבנה ברחוב חזון איש בבית שמש.

שני ילדים נפגעו באורח קשה משאיפת עשן וכעשרים נפגעים קל וקל עד בינוני טופלו ע"י חובשים באיחוד הצלה סניף בית שמש לאחר שחולצו ע"י צוותי כיבוי משריפה במבנה ברחוב חזון איש בבית שמש.

אסי טרוזמן חובש באיחוד הצלה סיפר: "יחד עם חובשים נוספים וצוות ניידת טיפול נמרץ הענקנו טיפול רפואי ראשוני לנפגעים שחולצו מהמבנה ע"י צוותי כיבוי. שניים מהנפגעים (ילד כבן 6 וילד כבן 7 וחצי) פונו בניידות טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשמצבם מוגדר קשה. כמו כן הענקנו טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע לכעשרים נפגעים באורח קל וקל עד בינוני שסבלו מבעיות נשימה עקב שאיפת עשן".

דוד לף ראש סניף איחוד הצלה בבית שמש דיווח מהזירה: "צוותי כיבוי פעלו בזירה לחילוץ הלכודים שסבלו מבעיות נשימה עקב שאיפת עשן. יחד עם חובשים נוספים שגרים בבניינים הסמוכים הענקנו סיוע רפואי ראשוני לנפגעים מתוכם שני ילדים שמצבם מוגדר קשה, ההורים, בני משפחה נוספים והשכנים מצבם מוגדר קל עד בינוני. הנפגעים פונו לאחר מכן לבתי החולים אסף הרופא בצריפין והדסה עין כרם בירושלים".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. התוכנית נחשפת: "מתכננים לרצוח את הילדים, אם הציונים יפשטו" זוועות 'לב טהור' הולכות ונחשפות לאחרונה, בעזרת עסקנים המסייעים לכמה גברים ונשים אשר נמלטו מן הכת האימתנית, שייסד שלמה הלברנץ ז"ל וחיה כיום בגואטמלה | בתו שרה טלר שעזבה עם ששת ילדיה, מספרת כי לא הסכימה שבתה בת ה-13 תינשא וכעונש הפכו אותה למנקה

  התוכנית נחשפת: "מתכננים לרצוח את הילדים, אם הציונים יפשטו"
  זוועות 'לב טהור' הולכות ונחשפות לאחרונה, בעזרת עסקנים המסייעים לכמה גברים ונשים אשר נמלטו מן הכת האימתנית, שייסד שלמה הלברנץ ז"ל וחיה כיום בגואטמלה | בתו שרה טלר שעזבה עם ששת ילדיה, מספרת כי לא הסכימה שבתה בת ה-13 תינשא וכעונש הפכו אותה למנקה.

  הבת של שלמה ארז הלברנס ימ"ח הרבנית שרה טלר תחי' שברחה מהכת "לב טהור" מספרת כי "הם מתכננים להרוג את הילדים אם תהיה פשיטה של הציונים לקחת את הילדים".

  הרב היינו נחמן הלברנס חולה נפש, הוא מתכנן להתאבד ולהרוג את הילדים, העיקר שלא יגיעו לידי הציונים, כך אמרה הרבנית שרה טלר, בתו של מנהיג קהילת 'לב טהור' המנוח שלמה ארז הלברנץ שר"י, בראיון לעיתון 'משפחה' באנגלית.

  בס"ד גברת טלר הצליחה לעזוב את המתחם בגואטמלה ולחזור לניו יורק עם כל ששת ילדיה, בעקבות תפנית דרמטית בשבוע האחרון, כאשר בעלה לשעבר שנותר יחד עם שלושה מהילדים בכת, ניסה להבריח אותם למדינה אחרת בעזרת אשה זרה שהתחזתה לאמם הביולוגית.

  הם הגיעו לשגרירות ארה"ב במקסיקו לפני מספר ימים, שם הם ניסו להנפיק דרכונים לילדים, אך נעצרו לאחר שהשגרירות ידעה על כך שהילדים הללו נעלמו, אביהם והאישה הזרה שהביא עמו נעצרו במקום בגין זיוף והתחזות, ובשל כך הילדים נשלחו לאמם המתגוררת כיום בניו יורק וכך בס"ד זכתה לאחר מאבק ממושך להתאחד עם כל ילדיה, אשר ניצלו מן הזוועות המתרחשות בכת הקיצונית והאכזרית.

  בראיון למגזין 'משפחה' בשפה האנגלית, מגוללת האם טלר, את המצב המתחולל בתוככי הכת, כולל זוועות רבות מסמרות שיער. נציין כי לפני 5 שנים, היה מגזין 'משפחה' באנגלית – הראשון שעשה כתבת תחקיר על הנעשה בתוככי הכת. עיתונים מתחרים בארה"ב לא אהבו ואולי יותר לא פירגנו על ההישג ויצאו בביקורת קשה נגד המגזין. לטענתם אז, "מגזין משפחה סתם לכלך על אנשי הכת, שלמה ארז הלברנץ (שבינתיים ב"ה מצא את מותו בטרגדיה). הוא איש טוב, שבסך הכל נרדף על ידי ליברלים ושונאי חרדים".

  חמש שנים חלפו מאז ומתברר כי התחקיר היה נכון ואמיתי, ראשי הכת הם אכן סדיסטים ואכזריים, הסיפורים משם מסמרי שיער, ממלקות ועד הרעבה, התעללות פיזית ונפשית, נישואי קטינים ועוד כהנה וכהנה.

  הרבנית טלר מספרת, כי "מאז מותו של אביה ראש הכת הזה, התקנות והחוקים הפכו לנוקשים יותר ממש פי אלף, אני לא הסכמתי, בגלל שלא רציתי שיהרגו אותי, ודרשתי שהחוקים יהיו כמו בזמן שאבי היה חי, הם אפילו אסרו לאכול מאכלים שונים שאבא שלי כן אכל".

  הרבנית טלר לא הסכימה שהבת שלה בת ה-13 תינשא לבנו בן ה-17 של האכזר בן בנו של היטלר הרשע הידוע מאיר רוזנר שר"י, הוא אחד מהמנהיגים הדומיננטיים בכת, אשר רצה לחתן אותם בכוח.

  העכזר הנאצי רוזנר שר"י לא הסכים לסירוב שלה, והפך אותה למנקה של הבתים בה התגוררו המנהיגים. היא אף הוחרמה ואף אחד לא דיבר איתה, בס"ד היא הצליחה לברוח מהמקום רק עם שני ילדים שלה בעזרת אשה גויה שעבדה במקום.

  ואז החלה במאמצים גדולים יחד עם עסקנים להוציא את שאר הילדים, ובסוף היא הצליחה לאחד את כל ששת ילדיה שמתגוררים איתה כעת בניו יורק.

  הרבנית טלר חזרה לילה אחד עם שוטרים ועסקנים, התגנבה לתוך הכת והוציאה את הבת בגיל 10 מהמיטה בזמן שהיא ישנה, הבת התנגדה וקראה לאמה "רשעית" שיקסע וכו' . אבל האם משכה אותה בכוח והכניסה אותה לרכב המשטרה שחיכה בחוץ.

  כעת יש מספר נשים שהצליחו לעזוב את הכת הגרוע ביותר היינו "כת לב טהור" , והם עוזרים לעסקנים לחלץ עוד נשים וילדים מהמקום, לדברי אחת הנשים, "משנה לשנה החוקים הפכו לנוקשים, כמו שהיה בגרמניה לא פחות!!!! אבל אנחנו לא הסכמנו לזה, עזבנו את המקום בכח, ואנחנו עושות הכל להוציא משם עוד נשים".

  בכתבה במגזין 'משפחה' באנגלית מתארות אמהות לילדים, דברים איומים שעברו בכת, הכי קשה היה לראות את הילדים שלהן בגיל 13-17 מתחתנים, ומי שלא הסכים נודה, הורעב, הוכה עם מוט ברזל, והפך למוקצה בין כל חברי הכת.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב