בית שמש: ש"ס מתרחקת מהקואליציה

"התנהלות חובבנית": ש"ס בבית שמש מתרחקת מהקואליציה של בלוך. וגם: פעילי ש"ס המקומייםם זועמים על בכירי ש"ס

בעוד באגודת ישראל ובבית היהודי כבר סגרו קואליציה יחד עם ראש העיר הנבחרת בבית שמש, עליזה בלוך, ובעוד בדגל התורה החליטו הבוקר שלא נככסים לקואליציה, בש"ס עדיין הנושא לוט בערפל.

בכיר בש"ס אומר לנו היום: "אין סיבה להיכנס לקואליציה. אין טעם. כל התיקים החשובים לנו הלכו לבית היהודי, אז למה להיכנס? רק בשביל לשבת כעלה תאנה?", שאל הבכיר.

ל'אקטואליק' נודע כי פעילי ש"ס בבית שמש זועמים על כך שבכירי ש"ס מבקשים מחברי המועצה של ש"ס להתפטר (כזכור, נבחרו שלושה חברי מועצה), בכדי להכניס את מי שהיה ראש לשכתו של משה אבוטבול, שיהיה חבר מועצה, ויקבל את סגנות ראש העיר במידה וש"ס תכנס לקואליציה.
פעיל בש"ס אומר לאקטואליק: "האיש לא מכיר את ציבור האברכים ובני הישיבות. על מה ולמה לפטר חברי מועצה שהציבור בחר ומכיר אותם? הכל בשביל שתהיה משכורת לאדם מסוים?".

כל הצדדים מסכימים כי ההתנהלות של ש"ס במשא ומתן עם בלוך, גם לפי מקורבי בלוך, היא חובבנית, עד כדי רשלנית. מחר תהיה ישיבת המועצה ראשונה, כשחברי שס לא יודעים מי מהם בכלל נשאר חבר מועצה.
עוד נודע ל'אקטואליק' כי יש גורמים ש"סניקים מחוץ לעיר, שהתערבו בינתיים ומנסים לכפות על חבר מועצה ברשימה של ש"ס להתפטר בכדיי שהבא בתור יכנס במקומו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נכון

    הכל זה בניזרי המנוול פטרונו של גולן שליט שמחפש לו רק פרנסה

    דרור |
    הגב