בי-ם לא מאבדים תקוה: "עדיין יתכן שלג"

בניגוד לתחזית, תושבי ירושלים לא התעוררו לבוקר לבן והלימודים בעיר מתקיימים כסדרם. וגם: מה יש לחזאים לומר בבוקר שאחרי? {אופטימיות זהירה}

בניגוד לתחזיות המוקדמות שהבטיחו כמות שלג משמעותית שתערם ע"ג הקרקע, שלג קל בלבד ירד הלילה בירושלים והתושבים מתקשים להסתיר את האכזבה.

"חשבנו שיהיה בוקר לבן ולחופש, התעוררנו והכל כרגיל", שחו תושבים רבים בתסכול בולט. מי שהתאכזבו במיוחד אלו ילדי הבירה שכל כך ציפו לחופש ולמלחמות השלג והתעוררו לעוד יום לימודים שגרתי.

"דיברנו עם השלג, הוא האמת נבהל. אני חושב שהוא נבהל מההיערכות, אבל אנחנו עדיין פרוסים בשטח כי יכול עדיין להיות איזה שהוא שלג שייערם ברמה כזו או אחרת. עד לסיום הלימודים אנחנו נשארים מוכנים. אני מבין את האכזבה של הילדים הירושלמים; גם אני כמי שיש לו נשמה של ילד קצת מאוכזב", אמר ראש העיר, ניר ברקת.

מי שספגו ביקורת רבה הבוקר הם, כצפוי, החזאים. בראיונות לתקשורת הם מסבירים כי "התנאים היבשים" הם תנאי שלג, אלא שהמשקעים ממאנים להגיע.

יחד עם זאת, מדגישים החזאים, כי במהלך היום והלילה עדיין ישררו התנאים האמורים, מה שאומר שבמידה וירדו ממטרים משמעותיים ירושלים תצבע לבן.

בתוך כך, שלג משמעותי יורד כעת באזורים שונים בגוש עציון, כשגם תושבי ירושלים נהנים מעת לעת משלג קל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.