בכולל חזון איש: מספד לרבי יעקב אדלשטיין זצ"ל (תמונות)

בהיכל כולל חזון איש בבני ברק, נערה אמש ( מוצ"ש) עצרת מספד תמרורים במלאת השבעה לפטירתו של רבה של רמת השרון הגאון הצדיק רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל. צפו.

אמש (מוצ"ש) נערכה בהיכל כולל חזון איש בבני ברק, עצרת מספד תמרורים במלאת השבעה לפטירתו של רבה של רמת השרון הגאון הצדיק רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל.

במהלך העצרת הספידוהו רבה של רמת אלחנן הגר"י זילברשטיין, הגר"מ שטרנבוך, ראש ישיבת סלבודקא הגרמ"ה הירש, הגר"ש רוזנברג, ראש ישיבת קרית מלך הגרש"י בורנשטיין ובנו ממלא מקומו הגרמ"ש אדלשטיין.

 צילום: בעריש פילמר

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. דרושים משתתפים/פות
    למחקר הנערך באוניברסיטת חיפה בנושא מיקומה של המשפחה והקשרים המשפחתיים בחוויית הצאצא שעזב את הדת ואת החברה החרדית, דרושים מספר משפחות, דהיינו הורים אשר אחד או יותר מילדיהם עזבו את הדת והחברה החרדית (בעבר או בהווה) וילדם היוצא (לראיונות נפרדים). אשר מטרתו להבין ולסייע למשפחות ובניהם המתמודדים עם תופעה זו . לפי כללי האתיקה הקפדניים של המחקר הפרטים כל הנתונים המזהים במחקר ישמרו חסויים ואנונימיים ולא יהיו זמינים לאף אחד מלבד צוות המחקר (פרפ' מיכל שמאי ודורית מינץ מאוניברסיטת חיפה). לאחר עיבוד החומר לצרכי המחקר לא ניתן יהיה לזהות משתתף זה או אחר. צוות המחקר: פרופ' מיכל שמא עו"ס קלני ופסיכותרפיסטית וגב' דורית מינץ עו"ס קליני ופסיכותרפיסטית בעלת ניסיון רב בתחום אם הנכם אמיצים ומוכנים לפתוח למעכם ולמען אחרים. המתמודדים בהווה ובעתיד צרו קשר :
    דורית מינץ : -054-8444627 מייל: doritmintz@gmail.com dmintz@campus.haifa.ac.il

    dorit |
    הגב