בכירים בליכוד -"לנתניהו נמאס מיאיר לפיד"

לאחר הצהרותיו של שר האוצר יאיר לפיד, להקים ועדה שתבדוק את נושא רכישת המטוס עבור ראש הממשלה והנשיא, בכירים בליכוד ומקורבים לראש הממשלה תוקפים בחריפות את שותפם לממשלה.

בליכוד סוברים כי הקואליציה לא יכולה להמשיך כך "ההתנהגות של לפיד היא התנהגות כשל גנון, לא עושים דבר כזה לראש ממשלה. לנתניהו יש אמנם עצבי ברזל והרבה סבלנות, אבל בסוף גם לו יימאס מהסיפור הזה".

המתקפה התקשורתית של שר האוצר על ההחלטה לבחון את האפשרות לרכישת מטוס שישמש את ראש הממשלה ונשיא המדינה בטיסות לחו"ל ואת ההחלטה להקמת מעון חדש לראש הממשלה בעתיד, גרם לכעס רב אצל מקורבי נתניהו.

האיום הוא ברור – לפיד ומפלגתו לא יוכלו להישאר לאורך זמן בקואליציה, עם צורת התנהלות כזאת.

אותם בכירים אומרים, כי הבעיה מבחינתם היא מעבר לפרסום הביקורת "זה לא רק הסיבוב התקשורתי שניסו לעשות על גבו של נתניהו, הרצון הזה לחפש להשפיל בכל הזדמנות את ראש הממשלה, הוא הבעייתי" והבהירו "אם הם חושבים שניתן להמשיך ככה לאורך זמן אז הם טועים, הסיפור האחרון עם המטוס והמעון כבר היה ירידה לשפל המדרגה, גם עבור יש עתיד. יש דברים שלא עושים בתוך ממשלה אחד לשני".

ב'מעריב' פורסם הבוקר ,כי גורמים אחרים בליכוד ספרו ששרי המפלגה הוכנו מבעוד מועד לקראת ישיבת הממשלה שנערכה ביום ראשון "הכינו אותם למלחמה, אנחנו כבר מוכנים לזה שבתקופה האחרונה ביש עתיד מנסים לטרפד כל דבר שמגיע מלשכת ראש הממשלה. זה קורה בעקבות המחלוקת הבלתי פתורה בין לפיד ונתניהו בנושא ראשות ועדת החוץ והביטחון" לדעת אותם בכירים "ביש עתיד החליטו להראות לנו שכל עוד הנושא פתוח – כל דבר בממשלה יהפוך להיות קשה".

תמונה ראשית – פלאש90

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. קטנוניות שאין כדוגמתה לשבת ולבדוק בזכוכית מגדלת את הוצאות בית ראש הממשלה.
    נא להרגע ואל תנסו להוציא את כל התסכולים הכלכליים שלכם על ראש הממשלה

    מיכל |
    הגב