בכירים במרכז הרפואי מעמיק את שיתוף הפעולה עם הרשויות

במרכז הרפואי 'ברזילי' באשקלון התקיים כנס מיוחד שמטרתו הייתה להעמיק את שיתופי הפעולה עם הרשויות המקומיות והמבקרים במרכז הרפואי ולהציג בפניהם את מיטב החידושים הטכנולוגיים והרפואיים הניתנים במסגרת שירותי המרכז הרפואי 'ברזילי'.

נכחו בכנס ראשי עיריות ומועצות באזור הדרום, מנהלי קופות חולים, בכירי המרכז הרפואי 'ברזילי', ראשי מד"א, נציגי ועסקני ציבור וחברי הפורום החרדי של המרכז הרפואי 'ברזילי'.

בין היתר נטלו חלק בכנס ראש עיריית קרית גת אבירם דהרי, ראשי מועצות האזוריות חוף אשקלון ויואב,באר טוביה, בכירי הרשויות המקומיות ומנהלי אגף בריאות בעיריות אשדוד, קרית גת, קרית מלאכי ואשקלון, ראשי מחוזות בקופות החולים השונות, מנהל מד"א לכיש, יו"ר הצלה לכיש, בכירי ארגון זק"א וחברי הפורום החרדי של המרכז הרפואי 'ברזילי'.

במהלך הכנס זכו המשתתפים לשמוע הרצאות מפי בכירי הרפואה של 'ברזילי' אשר עידכנו את המשתתפים במיטב המחקרים הנערכים בינות לכותלי המרכז הרפואי ועל החידושים שהונהגו בו.

בכנס שהתקיים באודיטוריום של המרכז הרפואי 'ברזילי' נשאו דברים ראשי המרכז הרפואי ובכיריו וביניהם המנכ"ל ד"ר חזי לוי, פרופ' בוריס יופה מנהל מערך כירוגיה כללית וכלי דם, פרופ' אייל ענתבי מנהל המערך המיילדותי, ד"ר רונן דבי מנהל המחלקה האורטופדית, פרופ' עודד נחליאלי מנהל המערך לכירוגיית הפה והלסתות, פרופ' עמוס כץ מנהל המערך הקרדיולוגי ומנהלת מכון הדימות ד"ר לינה לינובה.

בסיום הכנס סיירו המשתתפים במחלקת הנשים וחדרי הלידה המחודשים כמו גם בבניין האשפוז הממוגן ההולך ונבנה, כשהמשתתפים אינם מסתירים את התפעלותם מהמהפכה שעברה על המרכז הרפואי ברזילי בתחומי השירות התשתיות והציוד הטכנולוגי.

מנכ"ל 'ברזילי' ד"ר חזי לוי: ""אני שמח לארח את ראשי ונציגי הציבור והרפואה ולהציג בפניהם את מיטב החידושים הטכנולוגיים בברזילי. תושבי הדרום יכולים כיום לקבל את מיטב הטיפולים בברזילי על ידי הרופאים הטובים ביותר המצוידים במכשור המתקדם"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.