בכירי גופי החירום ביקרו בביקור בבסיס זק"א ת"א

בכירי גופי החירום הממשלתיים קיימו ישיבת היערכות בבסיס זק"א תל אביב כחלק מהיערכות לשעת חירום * הם ציינו לשבח את ההיערכות ואמרו "זק"א דבקים במשימתם"

כחלק מההערכות לשעת חרום, ביקרו ראשי רשות החירום הלאומית, ראשי המועצה לבטחון לאומי ובכירים ממשלתיים ועירוניים נוספים בבסיס זק"א בתל אביב.
הביקור נערך בבסיס המתנדבים שבמתחם רידינג בתל אביב ועסק בהערכות גופי החרום לשעת חרום.
בסיור השתתפו סמנכ"ל משרד הבטחון וראש רח"ל (רשות החירום הלאומית) מר בצלאל טרייבר, בליווי בכירים מהמל"ל (המועצה לבטחון לאומי), אנשי עירית תל אביב ומשרד הפנים.
האורחים האמונים על כלל שרותי החרום במדינה, קיבלו הסברים על מהות המבנה לעת חרום ופעילות זק"א תל אביב בשגרה ודנו בשיתופי פעולה עם הארגון, כהיערכות לשעת חירום.
מטעם זק"א השתתפו במפגש: מפקד זק"א תל אביב חיים נוגלבלט, קמב"צ זק"א יצחק שינפלד, מנכ"ל הארגון צבי חסיד ואחראי מתנדבים שמואל קלמן.
בפני האורחים הוצגו האמצעים העומדים לרשות הארגון ותוכניות העבודה. במהלך הסיור והמפגש נשמעה סקירה על התר"ח הלאומי המתוכנן לפעול במבנה ברידינג ואשר יעניק מענה לכל מקרה אסון המוני. את הסקירה העביר הרצל צידקי, מנהל פס"ח מחוז ת"א. בנוסף לכך הועברה סקירה מפיו של אייל קידר, מנהל מל"ח בעירית תל אביב, אשר סקר את ההערכות העירונית להפעלת תר"ח בעת חרום, השקעות העיריה במבנה והתכניות לעתיד, וציין את שיתוף הפעולה ההדוק עם זק"א תל אביב.
מר טרייבר הודה על הביקור המועיל, וציין כי פגש אנשים שדבקים במשימתם ללא שום שאיפות אחרות וראוי שיידעו על העשייה הגדולה שמבוצעת על ידכם. הוא הבטיח, כי למרות עיסוקיו הרבים, יעשה שיעורי בית בנושאים שהועלו, על מנת לתת פתרונות לצורך הפעלת המערכות בעת חרום.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.