"בגור מנסים להשתלט על יהדות התורה"

גורם בכיר בליכוד אומר ל'אקטואליק' בעקבות המשבר: "מאז פטירת הרב שטיינמן, גור מנסה להשתלט על יהדות התורה ולהכתיב את המהלכים בציבור החרדי"

משבר חוק הגיוס נמשך לעת עתה, וגורמים בכירים ב'הליכוד' זועמים בשיחה ל'אקטואליק' על התנהגותו במשבר של סגן השר ליצמן, ואמרו לנו הלילה: "מאז פטירת הרב שטיינמן זצ"ל, בגור מנסים להשתלט על יהדות התורה ולהכתיב מהלכים בציבור החרדי".

יצוין כי לא שמענו עד עתה אמירה בוטה מעין זו נגד ליצמן וסיעתו.

אבל, כך מסתבר, בליכוד בוחרים להחריף כעת את הטון נגד סגן השר ליצמן. הגורמים הבכירים בליכוד הוסיפו ואמרו לנו כי "מאז פטירת הרב שטיינמן, בגור מנסים להשליט את הסדר במפלגת יהדות התורה ובעצם להשתלט על סדר היום, גם של יהדות התורה וגם של אגודת ישראל".

אותם גורמים בכירים בליכוד הוסיפו ואמרו לנו כי "אנחנו מקווים מאד שב'דגל התורה' יתעשתו ולא יתנו לליצמן ושותפיו בחסידות גור להשתלט על המפלגה ולעשות בה כרצונם. הסכסוך הזה בתוך יהדות התורה, בין ליצמן לשאר החברים, הוא הוא מה שיכריע", אמרו לנו.

בינתיים המשבר נמשך, תוך שכמובן נעשים ניסיונות לפתור את המשבר. אותם גורמים בליכוד אומרים לנו כי "ככל הנראה אף אחד לא מתאמץ כעת, ומחכים לחזרתו של ראה"מ נתניהו מארה"ב". מדברי הגורמים היה נשמע שבהליכוד לא רוצים שמישהו אחר, כדוגמת איילת שקד שפרסמנו השבוע שמקדמת מתווה, ייקח קרדיט על פתרון המשבר על הגב של הליכוד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.