"לא נסבול אי קיום הבטחות"(הקלטה)

הסערה סביב לקיחת 'תיק ירושלים' מניר ברקת והעברתו לח"כ זאב אלקין – מאיר תורג'מן, חבר מועצת עיריית ירושלים, תוקף. האזינו

חבר מועצת עיריית ירושלים מאיר תורג'מן אומר הערב (ג') בראיון למשה גלסנר במהדורה המרכזית של רדיו קול ברמה כי הוא מאוכזב מאי כיבוד ההבטחה של ראש הממשלה, שלא למנות שר לענייני עיר הבירה.

תורג'מן: "הבעיה היא שראש הממשלה מבטיח הבטחות ולא עומד בהן, ואני לא חושב שניתן לסבול דבר כזה.

ראש הממשלה הבטיח לניר ברקת ראש העיר המכהן שלא ימונה שר לירושלים וזה לא קשור לאלקין ומי שלמעשה ינהל את העניין הזה זה ניר ברקת, שניר ברקת עובד בלי כסף. אנחנו מעדיפים שאת כל ההוצאות שיש לשר לענייני ירושלים, יבואו לטובת תושבי ירושלים".

האזינו (באדיבות קול ברמה)

[alooma ref="232b4e7d80d5d8b740663bb1fcfaf410.mp3" src="1" autoplay="0" pid="0"]

כזכור ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס היוo בישיבת הממשלה למחלוקת עם ראש עיריית ירושלים, שאמר קודם לכן כי מינויו של זאב אלקין לשר לענייני ירושלים נעשה בניגוד לדעתו. "אנו מביאים היום החלטה של תכנית להשקעה של מאה מיליון שקלים בכותל בחמש שנים. זה משקף את המחויבות של כולנו – שלי ושל שרי הממשלה – להמשיך לבנות את ירושלים", אמר. "כך נעשה, עם ראש עיר נמרץ מאוד ודינמי. לא תמיד מסכימים אתו, תמיד עובדים איתו".

מוקדם יותר כתב ר"ע ירושלים ניר ברקת: "ירושלים אינה פרס ניחומים של אף אחד! ההחלטה על הקמתו מחדש של המשרד לענייני ירושלים התקבלה בניגוד לדעתי וסותרת את התחייבותו של רוה״מ והחלטת הממשלה שאושרה ביום ירושלים לפיה משרד ראש הממשלה יופקד על פיתוחה וקידומה של העיר בשותפות עם ראש העיר ועיריית ירושלים.
צר לי כי שיקולים פוליטיים צרים יביאו לבזבוז של כספי ציבור ובירוקרטיה מיותרת שיקשו על העבודה המשותפת של הממשלה והעירייה בפיתוחה וקידומה של ירושלים".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ניר ברקת לא מתאים לנהל את ירושלים! בטעות הוא חושב שמדובר בת"א והחרדים זה סוג של יתושים שצריכים להבריח מכאן.

    מיקי |
    הגב