בכיר ב"קול ברמה": "מקורב לדרעי סחט אותי" (וידאו)

מהקלטות שהגיעו לידי חדשות 10 נחשפים הסיפורים שמאחורי הקלעים בין לשכת שר הפנים לתקשורת החרדית. בכיר בתחנת הרדיו החרדית קול ברמה סיפר בראיון לערוץ 10 כי יוסף חיים חלף, המקורב לשר, דרש סיקור אוהד לש"ס בתמורה להפסקת החרם. צפו בכתבה {רשימת "המחוסלים"}

מה קורה בדיוק מאחורי הקלעים בין דרעי לתקשורת החרדית? בצל פרשת נוני – ביבי מתברר  לכאורה כי  יחסי הון שלטון לא פוסחים על התקשורת החרדית.

מהקלטות שהגיעו לידי חדשות 10 נחשפים  הסיפורים  שמאחורי הקלעים בין לשכת שר הפנים לתקשורת החרדית. בכיר בתחנת הרדיו החרדית קול ברמה סיפר בראיון לערוץ 10 כי יוסף חיים חלף, המקורב לשר, דרש סיקור אוהד לש"ס בתמורה להפסקת החרם.

צפו בכתבה

https://www.youtube.com/watch?v=kg8xO-4uVkk

מקורבו של דרעי דרש בין היתר הוצאת שדרנים שתמכו בשעתו  באלי ישי  כמו מוטי לביא ועמי מימון בתמורה להפסקת החרם שהכריזה התנועה על התחנה.

לשכתו של  דרעי מכחישים כל קשר לעניין: אין לנו קשר לפגישה המדוברת

 

יוסף חיים חלף, מקורבו של אריה דרעי הכחיש מכל וכל את הפרטים, כלף מסר בתגובה לערוץ 10 : "לפני כשנתיים פנה אליי בכיר ברדיו 'קול ברמה' וביקש לפגוש אותי כדי להתייעץ עימי בעניינים ציבוריים שונים הנוגעים לעבודתו. במהלך הפגישה לא ביקשתי כלום, לא היצעתי כלום וכמובן שלא דרשתי את פיטוריו של איש. בנוסף יודגש כי לא ייצגתי אף אחד בפגישה ולא דיברתי בשם אף אחד"

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אריה דרעי וחלף הזבלים ימח שמכם וזכרכם אמן
    אדרבה נקשיב ונשמע רק לקול ברמה על אפכם ועל חמתכם זבלים

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב