בכיר ברשות לערוץ 2 מבין את חמאס: "חטפו חייל שבא לרצוח" (וידאו)

כדורה פארס שר האוצר לשעבר ברשות הפלשתינית בראיון לערוץ 2 נותן גיבוי לחמאס על חטיפת החייל הדר גולדין. לשמוע ולא להאמין אלו הם רודפי השלום. צפו


באדיבות רשת
מדבריו של כדורה פארס: "חטיפת חייל במהלך לחימה היא מעשה לגיטימי, זה שחייל שבא לרצוח אנשים בעזה, ולכן זה מוצדק".

עוד הסביר השר לשעבר ברש"פ: "חטיפת חיילים היא עניין אסטרטגי, יש כל כך הרבה אסירים כלואים בישראל, ויש להם תקווה שישוחררו בעסקה הבאה".

בענין האם אבו מאזן מעוניין לחזור לעזה השיב: זה צריך להיעשות בתיאום עם חמאס, מכיוון שלא ניתן להתעלם מכך שהוא כוח מרכזי ברצועה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לקיחת חייל בשבי תוך כדי לחימה היא אקט צבאי לכל דבר. זה לא דומה לחטיפה של אזרחים ברחוב ורציחתם שהיא טרור לכל דבר. בין אם המניעים של האויב מתאימים לנו או לא, האויב מהגדרתו יש לחסלו בכל דרך ולא בהקש על הגג וכיו"ב הגדרות שמסכנות את חיילינו. לגבי הפרסום – כל העולם ראה, אז מי שקשה לו ברור שלא צריך לצפות אבל את העובדות לא צריך להסתיר ולטשטש, אחרת לא יסיקו מסקנות לעתיד.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. מדוע כותבים עליו שהוא מצדיק חטיפת חייל תכתבו על הפרשנים הישראלים יהודים שקוראים לחייל שבוי ולא חטוף ובנוסף טוענים שחמאס איבד קשר עם חוליית החטיפה ולכן אינם אשמים ועוד כהנה וכהנה. ..הכנסת והתקשורת מורכבת מאנשים רבים שהם טיפשים ובעליי בצע ותאווה ועינינו נשואות אליהם כמו תינוק לאב רשע וטיפש

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב