בכיר דמוקרטי: "ל-FBI יש מידע נפיץ על טראמפ"

לאחר שהבולשת פרסמה מידע שעשוי להזיק למועמדת הדמוקרטית הילרי קלינטון, בכיר במפלגה של קלינטון יצא היום (שני) למתקפה כנגד הרשות הפדרלית וטוען כי יש להם מידע נפיץ כנגד טראמפ שמשום מה לא מתפרסם . { הקשר עם פוטין}

לאחר שהבולשת פרסמה מידע שעשוי להזיק למועמדת הדמוקרטית הילרי קלינטון, בכיר במפלגה של קלינטון יצא היום (שני) למתקפה כנגד הרשות הפדרלית וטוען כי יש להם מידע  נפיץ כנגד טראמפ שמשום מה לא מתפרסם .

מנהיג הדמוקרטים בסנאט הארי ריד, סבור כי ה-FBI מחזיק ב"מידע נפיץ" בנוגע לדונלד טראמפ ולקשריו עם רוסיה, שלפי מספר גורמים במפלגה אחראית לפריצה למחשבים.

ריד כתב את הדברים לראש ה-FBI ג'יימס קומי בתגובה על הפצצה שהטיל במהלך סוף השבוע האחרון. הארי ריד זעם על הפרסום בנוגע לפתיחת החקירה מחדש, בשלב כל כך קרוב ליום הבחירות, לאחר שהתקבל מידע על מיילים נוספים שקשורים לפרשת השימוש בחשבון מייל פרטי על ידי מי שהייתה מזכירת המדינה.

"המוסר הכפול של מעשיך הוא ברור", כתב הארי ריד לקומי. "מהתקשורת שאני מנהל איתך ועם גורמים נוספים בקהילת הבטחון הלאומי שלנו, ברור לי שאתה מחזיק במידע נפיץ על הקשרים הקרובים בין דונלד טראמפ, יועציו והממשל הרוסי בעל האינטרסים הזרים, שעוין בגלוי את ארה"ב, אותו טראמפ מהלל בכל הזדמנות".

ריד קורא לקומי לפרסם את המידע על הקשרים  של טראמפ למוסקבה: "אין סכנה לאינטרסים האמריקנים מפרסום הפרטים אבל עדיין, אתה ממשיך להתנגד לקריאה לעדכן את הציבור במידע החשוב הזה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.