בכניסה לבני ברק: הרוג בתאונת דרכים (תמונות)

תאונה קטלנית בסמוך לבני ברק: צעיר כבן 17 הולך רגל נפצע אנושות מפגיעת רכב בכביש 4 בסמוך לגשר בר אילן – תיעוד מהזירה

תאונה קטלנית בסמוך לבני ברק: צעיר כבן 17 הולך רגל נפצע אנושות מפגיעת רכב בכביש 4 בסמוך לגשר בר אילן.

מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'גבעת שמואל' ומסניף 'בני ברק' ביצעו בו פעולות החייאה ממושכות בניסיון להציל את חייו אך למרבה הצער מותו נקבע בזירה עקב אופי הפציעה הקשה ממנה סבל. נסיבות התאונה בבדיקה של משטרת ישראל. צוותי זק"א פועלים בזירה.

יוסי עמר מתנדב איחוד הצלה מסר: "כשהגעתי לזירה סיפרו לנו עוברי אורח כי מדובר בצעיר הולך רגל שחצה את הכביש עם חבר נוסף ורכב פגע בו, יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה ניסינו להציל את חייו וביצענו בו פעולות החייאה עד להגעת פרמדיק שקבע את מותו עקב אופי הפציעה הקשה ממנה סבל, נהג הרכב והולך הרגל הנוסף שחצה את הכביש לא נזקקו לטיפול רפואי, עומסי תנועה כבדים נוצרו באיזור".

צילום: שאול היימן – סוכנות הידיעות "חדשות 24

ירקון 6 ירקון 4 ירקון 2 ירקון

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למה ולמה תאונה קטלנית בסמוך לבני ברק

  בזוה"ק כתוב שבסוף כל הגליות נעבור עוד גלות אחד יותר קשה מכל הגליות שהיו עד היום, והוא גלות הערב רב, וזה מה שאנחנו רואים במציאות היום, והנה המובן הפשוט בזה הוא שהכונה על רשעי ישראל שפקרו מעליהם עול התורה והמצות והאמונה והם רוצים לשלוט עלינו ח"ו, אבל אין זה המכוון כי הם כבר נחשבים כגוים גמורים כי לא נשאר בהם שום חלק וניצוץ טוב ונשמה והם מקליפת עמלק וכמבואר כל זה בספה"ק. ומה שנקרא "ערב רב" הם אלה שיש בהם עדיין חלק טוב [כחלק מהחרדים]אבל יש בהם תערובת של טוב ורע ביחד, ולכן זה מה שעלינו לתקן הוא שלא להיות נמשך אחריהם, דהיינו שלא להיות נמשך אחרי אלה שאינם נקיים לגמרי מחלק הרע והפסול, וכאשר נעמוד בזה הנסיון נשיג בזה את התקון שלנו.

  אבל הנסיון בזה לברר ולבחון בין הכשר והפסול הוא נסיון קשה מאד, בפרט בעבורנו שאנו אנשים קטני ערך, ועל כן העצה לברר ולבחון הוא כמש"כ בשה"ש (א'-ח') "אם לא תדעי לך היפה בנשים צאי לך בעקבי הצאן ורעי את גדיותיך על משכנות הרועים" והיינו לדבק א"ע ולבנו לצדיקי עולם נוחי נפש והם נקראים משכנות הרועים כי הם "שוכני" עפר ומהם נמצא בודאי כאלה שאין עליהם ספק ולאורם נלך ומרעיה שלהם נחיה, ולפי זה נבחון ונברר שכאשר המהלך והדרך שלהם הוא בדיוק כמותם שכבר נפטרו, בלי שום שינוי כלל אזי אנחנו בטוחים שאנו והם בצד הנכון והאמת, משא"כ כאשר רואים במי שהוא משנה אפילו בכחוט השערה ואינו הולך בעקבי הצאן, שאינו מנהיג הכלל בדרך הדור הישן, יש לנו לפחד להיות מונהג מאנשים כאלו, כיון שהם ממציאים לנו דרך אחרת, דרך חדשה, ולכן אין לנו על מי ועל מה לסמוך להכשירם, אבל אם בדרך הישן נלך לבטח דרכנו בס"ד ורוח ד' יהיה חופפת עלינו.

  הנסיון הנזכר שאנו חייבים לעבור כהיום (ושאנו כבר באמצע הנסיון) הוא לא ניתן לנו רק כדי לראות איפה אנחנו עומדים אלא זה גם נותן לנו האפשרות וההזדמנות להעלות אותנו מדרגה למדרגה. והעיקר באמת לא לסטות מדרך הישנה "כי הוא זה" ולחיות בדיוק כמותם בלי שום שינוי כלל וכלל, ואז אנחנו דבוקים בד' ית' שמו, ואנחנו בטוחים שאנו חיים בצד הנכון והאמת, משא"כ כאשר רואים במי שהוא משנה אפילו בכחוט השערה ואינו הולך בעקבי הצאן, יש לנו לפחד להיות מונהג מאלו המנהיגים.

  ולצערינו המועצת גדולי התורה החסידות קיימו הפסוק וְאִם-לֹא תִשְׁמְעוּ, לִי; וְלֹא תַעֲשׂוּ, אֵת כָּל-הַמִּצְו‍ֹת וגו' כשחיללו שם שמים ויצאו בעזות נגד פוסק הדור הישן רבינו עט”ר מרן הגרי”ש אלישיב זצוק”ל שעמד כחומה בצורה, ובזמנו קרא לקיים כנסים מיוחדים שבהם ייקרא הציבור החרידי לחזק את ידיהם של מנהלי הסמינרים לבל ייכנעו לשלל לחצים ופיתויים שתכליתם להחדיר השתלמויות אלה. ומרן הגרי”ש אלישיב זצוק”ל הביע דעתו נגד רעיון שעלה לפיו יבוצעו השתלמויות לתואר שני אקוויוולנטי (השווה לדרגת אם.איי. אקדמית) והורה שעל פי תורה אין להסכים בשום פנים ואופן לפירצה זו של שמד בפועל” והמועצת גדולי התורה התירו שבוע שעבר לנשים חרדיות ללמוד לימודים אקדמיים, בסמינרים של בית יעקוב, לשם קבלת תואר שני (M.A),

  עכשיו תגידו אתם באמת, האם זה לא מעשה ערב רב, הסוטים מהדרך הטובה אל הדרך הרעה … והולכים בדיוק בדרך של היצר הרע, לטשטש את ההגיון ולטמטם את המוחות של בנות ישראל בכל מיני אפיקורסות, וע"ז קול דמי אחינו זועקים אלינו מן האדמה… ומהשמים גם זועקים להפסיק השמד הזה על בנות ישראל הצנועות, "ועדיף שעה אחת קודם" לחזור למסלול הישן הישר הנכון והאהוב לפני הקב"ה, ע"ז אמר הכתוב "מְעֻוָּת לֹא יוּכַל לִתְקֹן וְחֶסְרוֹן לֹא יוּכַל לְהִמָּנוֹת".

  כמה קרבנות צריכים לכפר על החטא של שמד בנות ישראל ר"ל?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב