בלבול בנצרת עילית – במי תומכים רבני הר יונה ג'?

תמונה שהופצה בעיר בימים האחרונים גרמה לבלבול רב. בתמונה נראה אחד מהרבנים החתומים על התמיכה בפלוט משתתף בכנס פנימי של רשימה מתחרה

השבוע ערך ראש עיריית נצרת עילית רונן פלוט כנס לציבור החרדי במלון בנצרת עילית.

לאחר הכנס אף הופץ מכתב תמיכה של מנהיגי הציבור החרדי הגר"ח קנייבסקי, הרב שלום כהן והרב אדלשטיין בו הם קוראים לתושבי העיר החרדים להצביע עבור רונן פלוט למועצת העיר. על מכתב זה חתומים גם רבני הקהילה החרדית-ליטאית מהעיר.

תמונה שהופצה בעיר בימים האחרונים גרמה לבלבול רב. בתמונה נראה אחד מהרבנים החתומים על התמיכה בפלוט משתתף בכנס פנימי של רשימה מתחרה, רשימת 'האיחוד היהודי' (רשימה המאחדת את שאר הקהילות הדתיות בעיר), ואף נואם שם. תושבים בעיר הביעו פליאה על כך ובקבוצות הוואטסאפ השונות אף ניסו רבים מהם לתת פרשנויות שונות לפשר התעלומה.

אגב, בכללי נושא מעניין התמיכה שלהם ברשימה חילונית לגמרי (ללא שום נציג חרדי), בעוד יש רשימה דתית למהדרין בעיר

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יחיו הקנאים ויסבלו

  מי שמוצלח טבעי שיקנאו בו תרגישו בנוח

  קנאי |
  הגב
 2. הסיפור האמיתי

  הרב פישר איש אמת וצדיק. התמונה צולמה לאחר שיעור שלו בדף ביומי שהוא מעביר בעיר. וכניסתו לומר שלום לחברי מפלגת האיחוד היהודי (חב"ד וציונות דתית וכלל רבני העיר) היא בשל האמון והקשרים הטובים. רבני הר יונה ג כידוע המליצו לרבני דגל ללכת עם הרשימה הדתית בשל האחדות המיוחדת בנצרת עילית, אולם הרבנים קיבלו דעת גפני ללכת עם ראש העיר לטובת הר יונה ג. ואחר שהורו לרבני הליטאים בעיר. רבני העיר הליטאים יישרו קו והולכים עם ראש העיר. זו האמת לאמתה. והאהבה והאמון בין רבני העיר בנצרת עילית היא דבר שאין לו אח ורע.

  כלי שני לא מבשל |
  הגב
 3. איך הפכו עסקן זול לרב??????

  קנינו דירה בפרויקט מקום תורה ופישר עשק אותנו, מסתבר שהוא עצניק ועשה סיבוב על גפני, שיחזיר את הכסף.

  נעקץ אחד |
  הגב
 4. הוא לא רב בכלל הוא עסקן ומכר...

  זה אהרון זאב פישר הוא שיווק איזה קבוצת רכישה שנפלה והפיל קבוצה של אברכים תמימים ששילמו כבר חחק מהכסך אצ הכסך שלו הוא עשה לאחר כמה דילים רעים עם פוליטקאים ממושחתים.

  משה |
  הגב
 5. תומכים ברשימה עם נציג מסיון

  הר יונה בהנהגת הרב לפשיץ תומכים לצערינו ברשימה שיש בה נציג של המסיון ונציג של יש עתיד למרות שיש מפלגה של ישיבת הסדר.

  עצניק שיודע |
  הגב