בלוק הימין חוזר והפעם נגד יולי אדלשטיין "נשאיר את יו"ר הכנסת לבד עם האופוזיציה"

בעקבות החלטת יו"ר הכנסת אדלשטיין לכנס את מליאת הכנסת לדון בהקמת הוועדה שתדון בבקשת החסינות של נתניהו, בליכוד יוזמים היעדרות של כל חברי גוש הימין מהמליאה בעת ההצבעה

בעקבות החלטת אדלשטיין לכנס את המליאה, במפלגת הליכוד יוזמים: חברי הבלוק יחרימו את ההצבעה על הקמת ועדת החסינות, המטרה: להציג את ההצבעה כחד־צדדית, ולהותיר את יו"ר הכנסת לבד עם האופוזיציה והח"כים הערבים כך מפרסמים הבוקר כתבי "ישראל היום",הכתב הפוליטי יהודה שלזינגר וכתב הכנסת גדעון אלון.

יוזם המהלך הוא יו"ר סיעת הליכוד, ח"כ מיקי זוהר. לדבריו, הוא כבר שוחח עם גורמים בבלוק הימין וקיבל את הסכמתם, בין השאר מכיוון מפלגת ימינה. במסגרת מהלך זה מנסה ח"כ זוהר להציג את ההצבעה כחד־צדדית, שבה ישתתפו רק מפלגות האופוזיציה, הח"כים הערבים – ויולי אדלשטיין.

ח"כ מיקי זוהר מהליכוד אמר ל'ישראל היום' "אין ספק שאלו רגעים עצובים מאוד בפוליטיקה הישראלית שייזכרו לנצח. זה יירשם על שמם של כחול לבן והשמאל לדיראון עולם. הם הפרו כל כלל אפשרי רק כדי לממש את שנאתם היוקדת לראש הממשלה. אין דמוקרטיה אחת בעולם שהחליטה לשנות את נוהלי פגרת הבחירות תוך כדי פגרת הבחירות – רק כדי להפוך את הפרלמנט שלה לכלי משחק פוליטי בידי הרוב".

ח"כ זוהר הוסיף: "אמליץ לראש הממשלה לא להשתתף בפארסה הזו, אך מובן שזה נתון אך ורק לשיקולו הבלעדי. אני מקווה שכל סיעות הקואליציה ייענו להצעתי, אך עדיין מקווה שאדלשטיין ישנה את דעתו ויפסיק את החגיגה הזו".

בנוגע להחלטת יו"ר הכנסת אדלשטיין, הוסיף זוהר: "אני מצר על החלטתו לכנס את המליאה, משום שהוא בעצם הסכים לבקשת השמאל להשתמש בכנסת לקמפיין הבחירות שלהם 'רק לא ביבי', וזה פשוט חבל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.