בלחץ החילונים: ישיבת 'זרועה' תסגר – פרסום ראשון

סוף לישיבת זרועה? ישיבת "נר זרח" תצא ממושב זרועה בעקבות התנגדות והתנכלותם המבישה של תושבי המקום לישיבה.

כפי שעקבנו, אחר הנעשה בישיבה החדשה, בתחילה הפיחה תקווה כי המתנגדים השוליים ירגעו וקול התורה ימשיך להדהד ברמה. אך מה שמסתמן: כי לאחר שהורתה המשטרה על הצורך לקיים משאל בין התושבים על מנת לפסוק בוויכוח.
יצויין, כי למעשה כבר התקיימה הצבעה בין כלל חברי המושב בנידון לפני כשבועיים אך הסתיימה באלימות בין בין המושב לאחר שאלו בקשו להשפיע על אלו, על כן הורתה המשטרה הערב שההצבעה תהיה חשאית מאחורי פרגוד בדיוק כמו בבחירות.

בהצבעה שהתקיימה באזור השעה 8 הערב בין כלל התושבים יצא ניצחון לקומץ המתנגדים לישיבה ב6 קולות, בני הישיבה שקראו באותה עת פרקי תהילים בבית המדרש קיבלו את הבשורה בצער רב.
עם זאת, נמסר כי הנהלת ישיבת אורחות תורה מתכננת לערער בבית המשפט המחוזי על הליך ההצבעה מכיוון  שחלק מאנשי המושב לא נכחו הערב במושב וממילא לא הצביעו, בישיבה מקווים כי הערעור יצלח והישיבה תפרח כברכת מרן רה"י אמש בביקורו בישיבה.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. שיערערו עד מחר לא יעזור מי שלא היה בעיה שלו ,שמשפחת אלבז ילכו לעבוד במקום לעשות קומבינות וגניבות והם אומרים שזה לשם שמיים ניגמר הסרט שתושבי זרועה היו פראיירים ולגבי הרב ברוורמן ( דוברמן) אתה הגנב הכי גדול ומושחט גול נפש תוריד את החליפה הזאת גם ככה היא מסריחה מזיעה שיהיה בהצלחה עם העירעור בייייייי

    חרודה |
    הגב
  2. יהי זכרה ברוך, תהא נשמתה צרורה בצרור החים. אמן. יתגדל ויתקדש שמיה רבה

    יוני קאפח |
    הגב