בליכוד מסירים את הכפפות: מי שמצביע לליברמן מצביע לשמאל

לאחר ששר החוץ אביגדור ליברמן הכריז כי הוא לא פוסל ישיבה בממשלה בראשות יו"ר העבודה יצחק הרצוג, בליכוד מסירים את הכפפות ותוקפים ומזהירים שהצבעה לישראל ביתנו תביא להקמת ממשלת שמאל.

לאחר ששר החוץ אביגדור ליברמן הכריז כי הוא לא פוסל ישיבה בממשלה בראשות יו"ר העבודה יצחק הרצוג, בליכוד מסירים את הכפפות  ותוקפים ומזהירים שהצבעה לישראל ביתנו תביא להקמת ממשלת שמאל.

"דברי ליברמן לגבי נכונותו לשבת בממשלה בראשות הרצוג מוכיחים כי הצבעה לליברמן עלולה לנייד קולות מן הימין אל השמאל ולהביא להקמתה של ממשלת שמאל", אמרו בליכוד.

בליכוד הדגישו כי "ברור כי כל מי שרוצה ממשלה חזקה ורחבה בראשות נתניהו, המבוססת על גוש הימין והימין-מרכז, צריך להצביע הפעם לליכוד בראשות נתניהו".

בליכוד התייחסו למתקפה של ליברמן שאמר על נתניהו כי לא תיפקד כראוי במבצע "צוק איתן"  – ראש הממשלה ניהל את מבצע צוק איתן בתקיפות ובאחריות, יחד עם שר הביטחון והרמטכ"ל, ולא נגרר להצעות שונות ומשונות" הגיבו בליכוד.

המבצע נוהל מתוך ראייה כוללת של שמירה על ביטחון המדינה ועל חיי האזרחים וחיילי צה"ל", נאמר בהודעת הליכוד. עוד תקפו את ליברמן על נכונותו לשבת בממשלה בראשות הרצוג, "זו הוכחה לכך שהצבעה לליברמן עלולה לנייד קולות מן הימין אל השמאל ולהביא להקמתה של ממשלת שמאל. ברור שכל מי שרוצה ממשלה חזקה ורחבה בראשות נתניהו, המבוססת על גוש הימין והימין-מרכז, צריך להצביע הפעם לליכוד בראשות נתניהו".

 

מישראל ביתנו נמסר בתגובה: "אזרחי ישראל מעוניינים לשמוע דעות ולא השמצות ואנו נמשיך לדבר לעניין, על איך שומרים על מדינת ישראל כמדינה יהודית וחזקה ולא ניגרר לעימותים מיותרים".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.