בליכוד נערכים למוצא פיו של סער: חברי מרכז חרדים: "נתמוך בסער"

חברי מרכז הליכוד נערכים לקראת החלטתו של שר הפנים לשעבר גדעון סער שצפוי להכריע מחר (ג') האם הוא חוזר לחיים הפוליטים או שמא יאריך את החופשה עם הבייבי.

חברי מרכז הליכוד נערכים לקראת החלטתו של שר הפנים לשעבר גדעון  סער שצפוי להכריע מחר (ג') האם הוא חוזר לחיים הפוליטים או שמא יאריך את החופשה עם הבייבי.

על  פי הפרסומים בכלי התקשורת, גדעון סער מתייעץ עם עשרות מקורבים, ובודק באמצעות סקרי עומק – האם יצליח לנצח את נתניהו בקרב על הנהגת הליכוד.

בקרב חברי המרכז אין תמימות דעים לגבי סער, חלק מביעים תקווה שסער יפיח רוח חדשה בליכוד לאחר עשור עם נתניהו, מנגד חבר מרכז הליכוד יעקב וידר אומר לקוקר כי יש קולות של חברי מרכז שסבורים כי סער נהג שלא בחוכמה שפרש לביתו.

וידר מבהיר כי חברי כנסת של הליכוד  בנתיים לא פתחו מטות, מכיוון ,שהם חוששים מהאפשרות הקלושה שלא יהיו בחירות.

בקרב חברי מרכז חרדים זוכה סער לתמיכה לא מעטה, בפריימריז הקודם  עבדו עבור סער מאות חרדים שחרשו את השטח בשביל סער שנבחר למקום הראשון ברשימת הליכוד.

ואם בפיזור הכנסת עסקינן,  בישיבת סיעת התנועה התייחסה  ציפי לבני להצבעה לפיזור הכנסת: "לא ניתן לתרגילון קטן שיעבור. אני רוצה לראות את האורות הירוקים שמודיע כי הולכים לבחירות. ב-17 במרץ נחליף את השלטון הקיים. הבחירות הן תוצאה של החלטה של רה"מ שלחוץ משריו שלו, מה שגרם לו להחליט על הבחירות.

יש כאלה שאומרים שהבחירות מיותרות, אבל זאת ההזדמנות להחליף את רה"מ המכהן, ליצור ממשלה אחרת שעומדת על שני אדנים. קבלת החלטות מדיניות ובטחוניות, אחראיות ורציניות, גם אתגרים ולא רק חשיבה פוליטית והדבר השני – שמירה על ישראל יהודית ודמוקרטית באופן מאוזן של שני החלקים של המשוואה הזאת. פעלנו כך מאז הקמת התנועה ותוך כדי חייה של הממשלה הזאת ועם זה נגיע לציבור. אנחנו נבין את ההזדמנות שיש לעשות את שינוי הכיוון.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חבל על ככ הרבה ביזבוז כסף עבור בחירות!!!!אין יותר טוב מנתניהו למדינת ישראל!!!גאון!!

    אופירה |
    הגב