בליכוד תוקפים: "ליברמן עובד על ריצה משותפת עם לפיד"

לאחר שאביגדור ליברמן תקף את מדיניות הממשלה "מאפשרת לחמאס להמשיך לבנות את תשתית הטרור" הליכוד תוקף את ליברמן בחזרה: "ליברמן חבר לשמאל אחרי הבחירות ובימים אלה עובד על ריצה משותפת עם לפיד במטרה להמליך ממשלת שמאל. הוא הוכיח דבר אחד : ברגע האמת, ליברמן בוחר בשמאל". צפו

על רקע המתיחות בדרום, תקף אביגדור ליברמן את מדיניות הממשלה "השגויה" וטען שהממשלה נמצאת ב"פאניקה", "הממשלה מאפשרת לחמאס להמשיך לבנות את תשתית הטרור ולעסוק בבניית הכוח שלו כדי שיוכל לצאת למערכה בזמן שנח לו. ‏אם אומרים כולם שהעימות הבא הוא בלתי-נמנע, למה מאפשרים לחמאס להמשיך ולהתעצם?", תהה ליברמן. "זו הנהגה שלא מסוגלת, לא מנטאלית, לא פסיכולוגית ולא אישית, להתמודד עם האתגרים שעומדים על סדר היום ופוחדת להילחם בטרור".

בליכוד הגיבו לדברים ואמרו. "אדם שהכדור היחיד ששרק לו ליד האוזן הוא כדור טניס, אדם שלא הוביל מימיו אפילו לא חייל אחד לשדה הקרב ולא קיבל החלטה מבצעית מימיו, אדם שלא שרד ישיבת קבינט אחת מתחילתה ועד סופה, לא יכול להיות פרשן צבאי", אמרו בליכוד.

עוד מסרו בליכוד כי "ליברמן חבר לשמאל אחרי הבחירות ובימים אלה עובד על ריצה משותפת עם לפיד במטרה להמליך ממשלת שמאל. הוא הוכיח דבר אחד : ברגע האמת, ליברמן בוחר בשמאל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.