בליל שבת: חיל האוויר תקף בעזה

 חיל האוויר תקף במהלך ליל שבת 6 מטרות של הכוח הימי של החמאס ברצועת עזה בתגובה לניסיון החדירה שהיה ביום שישי 

חיל האוויר תקף במהלך ליל שבת 6 מטרות של הכוח הימי של החמאס ברצועת עזה בתגובה לניסיון החדירה שהיה ביום שישי "חמאס הוא האחראי הבלעדי למתרחש ברצועת עזה וממנה מעל ומתחת לקרקע.

מדובר צה"ל נמסר כי כוחותינו ימשיכו "להגיב ביד קשה לכל ניסיון טרור מסוג זה. התגובה לא תתוחם למרחב הגדר וארגון הטרור חמאס יישא בתוצאותיה גם בעומק שטח רצועת עזה". במהלך ההתפרעויות שנערכו זה השבוע החמישי ברציפות כוחותינו חיסלו ארבעה מחבלים, עוד כ-883 נפצעו בדרגות שונות.

עוד נכתב בהודעת דו"צ: "בשיאם של האירועים היום בוצע ניסיון חדירה אלים ורחב היקף שבמסגרתו מאות מפרי סדר אלימים ובהם מחבלים נעו לכיוון שטח ישראל תוך שהם משליכים מטענים, רימון-יד ובקבוקי תבערה ואף פגעו והדליקו את גדר המערכת".

צה"ל רואה בחומרה רבה מאוד את הניסיון המתמשך של ארגון הטרור חמאס להפוך את מרחב הגדר למרחב של אלימות וטרור בכסות אזרחית. צה"ל לא ייתן לשימוש ציני באזרחים בהם ילדים, נשים ואנשים עם מוגבלויות להוות כסות לפעילות טרור מתמשכת, וימשיך להגיב ביד קשה. התגובה להמשך אירועים מסוג זה לא תתוחם למרחב הגדר וארגון הטרור חמאס יישא בתוצאותיה גם בעומק שטח רצועת עזה", נכתב בהודעה.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.