"בלי אלוקים – העולם הזה לא היה קיים" (וידאו)

כוכב הפופ החילוני אביב גפן הפתיע במהלך תכנית "The Voice", ששודרה בערוץ 2 כאשר התבטא בצורה מפתיעה על אמונתו באלוקים. צפו { אביב גפן }

כוכב הפופ החילוני  אביב גפן הפתיע במהלך  תכנית "The Voice", ששודרה בערוץ 2 כאשר התבטא בצורה מפתיעה על אמונתו באלוקים.

לאחר ביצוע מפתיע של זמר חרדי, אמר לו אביב גפן, "תגיד לי רגע, למה אלוקים? למה בחרת באלוקים?".המתמודד, הזמר החרדי אבי גאנז, משיב לו: "אני לא בחרתי באלוקים, אלוקים בחר בי".

גפן סיפר בגילוי לב: "אני הופעתי הרבה עם אביתר בנאי. באמת אני, יש לי הרבה כבוד לדת וליהדות. בעיניי אלוקים זה באמת… זו תקווה, וזה כח, וזה בלי ייאוש. ויש לי את כל הכבוד. מה שעושה אותך מאושר – אני בעד זה. ואני לא נגד אף דתיים".

כאן הזמר אברהם טל לא יכל להתאפק ואמר לאביב גפן, אני רוצה לפתוח סוגריים. אני מכיר את אביב הרבה שנים. ואתה דן בשאלה, זה כאילו אתה מתחבט בתוכך. אתה כל הזמן בא החוצה ואומר 'חבר'ה, זה לא קיים' או 'אם זה עושה לכם טוב'. אביב, אני אומר לך, מבפנים אתה מאמין, ואתה לא יודע את זה".

גפן לא התבלבל: "אני חושב שאלוקים חשוב, כי בלי אלוקים – העולם הזה לא היה קיים. אלוקים מחזיק תקווה, כי העולם הזה הוא נורא קשה. איפה שיש דת חזקה – אנשים חיים יותר זמן, באופן מדעי".

2 תגובות

  1. מספיק להיות תמימים נאיבים שכמותכם.
    אלפי שנים חיכינו עד שיבוא השרץ הזה ויתן לנו אישור על קיומו של אלוקים,
    אגב, הוא כופר ונשאר כופר, לדבריו ההמצאה של אלוקים בתור אמונה היא חשובה מטעמים של תקווה ועוד יתרונות רבים שזה נותן למאמינים, אבל לא שהוא קיים באמת , עפרא לפומיה.

    אשר |
  2. מה אתם מתרגשים ממנו, הוא מבולבל בעצמו. תנו לו לחיות בבלבול שלו.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |

Comments are closed.