בלי בושה: זוג מירושלים סחטו חרדי באיומים

בני הזוג, על פי החשד, נהגו לשלוח נשים בכדי לקבוע עם גברים חרדים להגיע אל דירה כלשהי ולהמתין שם, לאחר שהקורבן היה מגיע אל הדירה, החל לקבל שיחות בדרישה לשלם כסף -ולא הם יפיצו את תמונותיו בדירה. {אוי לו מיצרו ומיצרו}

בני הזוג, על פי החשד, נהגו לשלוח נשים בכדי לקבוע עם גברים חרדים להגיע אל דירה כלשהי ולהמתין שם, לאחר שהקורבן היה מגיע אל הדירה, החל לקבל שיחות בדרישה לשלם כסף  -ולא הם יפיצו את תמונותיו בדירה.

דובר המשטרה ש"י: "בתחנת בנימין במחוז ש"י מתנהלת פרשיית סחיטה באיומים שבמרכזה עומד תושב העיר החרדית מודיעין עילית , חרדי נשוי ואב לילדים, אשר התלונן כי כמה ימים קודם לכן פנתה אליו אישה שאינו מכיר וקבעה עמה כי יגיע לדירה בירושלים בה ימתין לה, אך במקום זאת החשודים סחטו את הקורבן שבמידה ולא ישלם יפיצו את התמונות שצילמו.

בעקבות תלונתו של הקורבן, עצרו אמש בלשי תחנת בנימין גבר ואישה (זוג נשוי) החשודים בעבירת סחיטה באיומים. שני החשודים נחקרו, נעצרו ונכלאו בתחנת בנימין.

קיים חשד כי השניים מעורבים במקרים נוספים של סחיטת באיומים. היום בסביבות השעה 11:30 לערך יובאו בפני שופט בימ"ש שלום בירושלים להארכת מעצרם."

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. סיפור מוזר ביותר… למה שבנאדם נורמלי ימתין לאישה מסתורית בדירה מסוימת בלי לדעת על מה מדובר ומה מחכה לו שם?

    משה |
    הגב
  2. ממליץ שתשקיעו טיפה בעברית נכונה הכתבה הזו פשוט לא קריאה ולא מובנת.. אתם אתר חדשות או חבורה של אנאלפביתתים?

    בלשן |
    הגב