בלי בושה: ילד השליך אבן על אשה כבת 50: "לא צנועה"

ילד השליך אבן לעברה של אישה כבת 50 שעברה במרכז הקניות בבית שמש. הסיבה: "לא הלכה בצניעות" קארין אסרף בתה של המותקפת, כתבה פוסט חריף בדף הפייסבוק, "מחבל גרם סבל לאמא שלי"

הקיצוניים בבית שמש לא בוחלים באלימות כלפי נשים: ילד חרדי המשתייך למשפחה של קנאי בית שמש, השליך הערב (שלישי) אבן לעברה של אישה כבת 50 שעברה במרכז הקניות בעיר. לטענתו האשה הלכה בלבוש לא צנוע, הצעיר נמלט מהמקום.

בעקבות זריקת האבן, האישה נפגעה באורח קל ופונתה ע"י מד"א לעין כרם.

קארין אסרף  בתה של האם פרסמה תמונות בדף הפייסבוק שלה בה נראת האם כשהיא מדממת, לידה עמדו מתנדבים חרדים שסייעו לה, "דבר כזה אני לא עוברת בשתיקה", כתבה הבת.
"אימא שלי עשתה הליכה ברחובות בית שמש ואחד מ"מאמיני אלוקים" החליט שזה לא מתאים לו שהיא לא צנועה וככה מסתובבת והעדיף שהיא תדמם בבית חולים, זרק עליה אבן ענקית ופתח לה את הראש".
הבת ממשיכה, "לא פעם ראשונה שזה קורה, כבר זרקו לי על האוטו וירקו עלינו אבל אבן על הראש? למה אתם קיימים בעולם בכלל? ראשונה בחיי שאני מלאת שנאה עד כדי איחולים קשים לבני אדם האלה, שהרבה יותר גרועים ממחבלים".


לראשונה בחיי אני בדרך לטפל במשפחה שלי, באימא שלי שהייתה היום לבד ברגע הזה מדממת וחסרת אונים, ואני לא יכולה להסביר לכם מה עובר לי בלב .
לסיום היא כותבת,"ולך המחבל הדתי, אאחל שהחיים לא יאירו לך פנים, שהאלוקים בו אתה מאמין יראה לך שהדרך האמיתית היא לא לחבל בבריאותו של האדם, ושכל אדם צריך עם אמונתו לחיות. וגם אם אלוקים יחליט שלא מגיע לך יותר לראות אני אסכים איתו. כי הסבל שאימא שלי עוברת כרגע לא מגיע לה על זה שהיא רצתה לעשות הליכה בעיר שלה".

המשטרה מבצעת סריקות במקום,  המשטרה פתחה בחקירה

צילום: פייסבוק

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הצילום של הפציעה כאן אינו צנוע – אבל בסוף החלטתי לא לזרוק אבן על מסך המחשב.

  רוקי אבני |
  הגב
 2. עם מחבל כמו עם מחבל !! צריך וחובה לעשות חיפוש מבית לבית עד מציאת המחבל ומשפחתו.

  ניר זאב |
  הגב
 3. לכל ילד בעולם אסור לזרוק אבן על אף אחד, זה לא דרך התורה, זה חילול ה' וחינוך קלוקל של ההורים, נכון ששמירת עינים היא דבר חשוב מאוד אבל יש דרכים יפות וטובות לשמור על העינים.
  בתור אשה חרדית אני מזועזעת מזה שילד זורק אבן ולא מופתעת מתגובת השנאה של הבת, זה לא מה שיחזיר אותם בתשובה!

  פ. ל. |
  הגב
 4. נא להיתרכז במתנדבים החרדים שטיפלו בה. זורק האבן יכל להיות ילד או אדם מעורער בנפשו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. אני לא מבינה משהוא, למה היא לא לבשה בגדי צניעות?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב