בלי הגראי"ל – הכנס השנתי של "לב לאחים"

בסימן "שימו לב אל הנשמה" מתייצבים כעת בבני ברק המוני בני התורה לשמוע את דבר השעה לכלל ולפרט ממרנן ורבנן שליט"א { בני ברק}

דריכות שיא נרשמת כעת בבני ברק לקראת המעמד הכביר – ה"כנסייה הגדולה" תשע"ז – הכינוס השנתי הגדול של 'לב לאחים' המתקיים זו השנה העשרים ברציפות. בכינוס השנתי של 'לב לאחים' מתכנסים מידי שנה מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א יחד עם המוני האברכים בני התורה הנענים לקריאתם של מרנן ורבנן גדולי ישראל ומקדישים מזמנם היקר לעבודת זיכוי הרבים בהפצת תורה, חינוך ילדי ישראל וקרוב הרחוקים.

בתחילה היה צפוי מרן הרב שטיינמן להשתתף, אלא שבשל חשש ל"פיקוח נפש" הוחלט בעצה אחת עם רופאיו שלא לסכנו. דברי הגראי"ל יבואו בעצרת.

במרוצת השנים קבע לעצמו הכינוס מעמד חשוב ונשגב בהשתתפותם של רבנן ותלמידיהון, גדולי התורה והמוני אברכים בני תורה, בהיותו כדברי מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן שליט"א ה'כנסייה הגדולה של דורנו' ומקום להנחלת 'דעת תורה' בחובת השעה.

 

במרכזו של הכינוס השנתי הגדול מתקיים, כמידי שנה, המעמד המרומם של 'דבר מרנן ורבנן גדולי ישראל' בו משתתפים מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א רבנים וראשי ישיבות הבאים להוקיר ולחזק את ידי המוני האברכים בני התורה פעילי ומתנדבי 'לב לאחים'.

 

צפו כעת בשידור ישיר במעמד הגדול:

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. תפסיקו עם הבדיחות, כאילו מישהו חושב שהגראי"ל עוד יכול לומר משהו?

    יוסי |
    הגב