בלי חרדים: הקמפיין הפרובקטיבי החדש של הבית היהודי

סיעת 'הבית היהודי' בירושלים פרסמה מודעה עם תמונות המועמדים החרדים והדתיים לוברט (ג'), בביוף (ש"ס), גורן ומנלה תחת הכותרת "בזמן שבתל אביב מריצים בית יהודי", כשלמטה מופיעות תמונות חגית משה ופרוידיגר עם הכיתוב "כך נראה בית יהודי אמיתי"

ממשיכים לפלג – סיעת 'הבית היהודי' בירושלים פרסמה מודעה עם תמונות המועמדים החרדים והדתיים לוברט (ג'), בביוף (ש"ס), גורן ומנלה תחת הכותרת "בזמן שבתל אביב מריצים בית יהודי", כשלמטה מופיעות תמונות חגית משה ופרוידיגר עם הכיתוב "כך נראה בית יהודי אמיתי".

גורמים בירושלים הביעו זעזוע מהקמפיין המסית של הבית היהודי והאשימו את השר בנט בכך שהוא לא מצליח לשלוט על חברי הבית היהודי במונציפלי. "זה קמפיין בסגנון נאצי" אומר לנו גורם חרדי בירושלים שמביע חלחלה מהניסיון לחנך את הציבור – על ה'בית היהודי'.

מוקדם יותר פרסמנו כי חבר המועצה אריה קינג שלח מכתב להצעה לסדר בנושא הדחתה של חברת המעוצה מתפקידה כיו"ר ועדת הכספים בגין פגיעה ברגשות ציבוריים נרחבים בעיר ובשל פעילות פסולה, בין היתר הפרת הוראות הועדה לניגוד עניינים ברשויות המקומיות, לדבריו.

במכתבו מאריך קינג, במקרים שחגית משה לטענתו לא עמדה לפי התקנות.

קינג אומר לאקטואליק: "בחודש האחרון הובילה חגית משה קמפיין אנטי-חרדי, קמפיין פגע ברגשות הציבור החרדי.

"ברור לכולי עלמא שחגית משה רוצה לצמצם את ההשפעה החרדית בעיר ואף תשקיע כסף רב כדי לצמצם את כוחם של החרדים. לאור זאת וכן נסיבות נוספות, יש לחברי המועצה החרדים הזדמנות להעמיד את חגית משה במקומה ולהדיחה מתפקיד יו"ר ועדת הכספים".

קינג הוסיף: "אם החרדים באמת נפגעו מהתנהלותה של הגברת משה, אם ההצהרות שלהם נגדה היו הצהרות אמיתיות, כעת ניתנה להם ההזדמנות להשיב לה במנה אחת אפיים. אם לא יעשו כן, חוששני שכל ההצהרות שלהם בחודש האחרון כנגד הקמפיין האנטי-חרדי, היו בגדר של לצאת ידי חובה ולא יותר מכך.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.