בלי טקסים: כך פתח דרעי יום ראשון במשרד הפנים (גלריה)

בלי טקסים רשמיים וללא המולה תקשורתי פתח היום השר אריה דרעי את יומו הראשון במשרד הפנים בביקור פתע שערך בסניף מרשם האוכלוסין שבירושלים, על מנת לעמוד מקרוב על השירות הניתן שם לאזרחים {ביקור פתע}

בלי טקס רשמי של כניסה למשרד הפנים, פתח היום השר הנכנס אריה דרעי את יומו הראשון במשרד אליו חזר אתמול לאחר 22 שנות המתנה. הסיבה לכך שלא התקיים כל טקס בכניסה למשרד, היא בשל העובדה שהשר הקודם, סילבן שלום כבר פרש לפני תקופה ארוכה יחסית.

סיבה נוספת לכך שבש"ס העדיפו לא לציין בטקס חגיגי שובו של אריה דרעי למשרד הפנים, היא העובדה כי הם מעדיפים שלא לעורר רעש תקשורתי גדול מידי ובכך להביא להמשך ההסתה והביקורת הציבורית נגד מינויו לתפקיד, אותו עזב לפני 22 שנה.

אז איך פתח דרעי את יומו הראשון במשרד הפנים? הוא הגיע לביקור פתע בסניף מרשם האוכלוסין ברחוב שלומציון המלכה בירושלים, וזאת כדי לבחון מקרוב את השרות שניתן. דרעי שוחח עם אזרחים שהמתינו בתור ועם עובדי הסניף ובכך הצטרף לטרנד של ביקורי הפתע שהתחיל שר הבריאות יעקב ליצמן ולאחרונה נוהג כך גם שר החינוך נפתלי בנט.

בסיום ביקורו במקום אמר דרעי כי "השרות לאזרח, קיצור התורים בלשכות מרשם האוכלוסין והוספת לשכות ברחבי הארץ הם אחד האתגרים הגדולים שאני מעוניין לטפל בהם. הציבור פוגש את עובדי משרד הפנים בלשכות רשות האוכלוסין ושם אעשה הכל כדי להקל על הלחץ ולשפר את השרות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.