בלי ישי: הימין במפגן כוח ראשון (וידאו) (גלריה)

ללא אלי ישי, אנשי הימין: בן ארי, בן גביר וברוך מרזל השיקו את מפלגת "עוצמה יהודית". בן גביר: "גורמים מטעמו של ישי לא רוצים אותנו ברשימה". צפו

ביום רביעי הושקה מפלגת הימין עוצמה יהודית, בראשות מיכאל בן ארי. המפלגה צפויה להרכיב במהלך השבועות הקרובים את רשימת המועמדים לכנסת. "אין מישהו אחר שעושה את מה שאנחנו עושים", הבהיר היושב ראש ד"ר מיכאל בן-ארי.

צפו במפגן:
[alooma ref="7cc287a114c71e28e44f384a6dd8e7fc.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

עו"ד איתמר בן גביר תקף את יו"ר 'הבית היהודי' נפתלי בנט ואמר: "בנט הוא אח, אבל אח של אחמד טיבי. לא נשכח איך בנט גינה את ראש העיר אשקלון שדרש את ביטחון תושבי עירו, לא נשכח איך בנט ישב בממשלה שהקפיאה את ההתיישבות וששחררה מחבלים, הוא אינו מייצג אותנו".

על אפשרות להצטרף למפלגתו של אלי ישי הבהיר בן גביר: "לצערי כל מיני גורמים מטעמו של אלי ישי אמרו שהם לא כל כך רוצים לראות את בן-ארי ברשימה שלו, אני מאוד מקווה שזה לא נכון. אני חושב שאלי ישי יודע מה הכוח שלנו, שריצה עצמאית של ישי תביא נזק עצום ושברור לאלי ישי שהוא צריך עוצמה בכנסת. אנחנו באים לנהל סוג של משא ומתן ברצון, הדלת שלנו פתוחה, אבל אם אלי ישי לא רוצה אותנו – זו זכותו כמובן".

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ישי את תכניס אותו, הוא יתן לך תדמית של ימין קיצוני, זה יוריד עשרות אלפי קולות, וגם אחר כך לא יכניסו אותך לקואליצייה….

    מרן מסייע בידי ישי |
    הגב