ח"כ מוטי יוגב בראיון: 'הבג"ץ לא תמיד יודע מה הוא שופט' – האזינו

ח"כ מוטי יוגב מ'הבית היהודי' תוקף בחריפות בראיון בלעדי את מפלגת יש עתיד בעקבות הדרישה לסנקציות פליליות על בחורי הישיבות ואומר: "אני מקווה שיש עתיד יקבלו את עונשם בעקבות כך." על האולטימטום של יאיר לפיד אמר כי אכן הוא מחזיק בעמדות חשובות במדינה אך הוא יכול להניח את המפתחות וללכת.
גם לסוגיית הבג"ץ השערורייתי בעניין תקצוב בני הישיבות הוא אומר "הבג"ץ לא תמיד יודע מה הוא שופט ופוגע באופן בוטה בציבור רחב ויש מקום לחפש יחד עם החרדים איך לרסן את שופטי הבג"ץ בפרט כשהרשות המחוקקת נמצאת באמצע תהליך."
ח"כ יוגב כועס במיוחד על ציפי לבני מי שמשמת כנציגת צוות המו"מ מטעם ישראל שאמרה במענה לאבו מאזן כי הוא היה כאן לפני העם היהודי  'לא חשוב העבר נסתכל רק על העתיד' "לא בטוח שהיא יכולה לשמש כנציגת המו"מ היא מוותרת על העקרונות שלנו כיהודים בארץ. ואני מתכוון להעלות את הנושא בדיון בסיעה על התבטאויותיה. יגאל אלון המיתולוגי אמר כבר עם ללא עבר הוא עם ללא עתיד ומקווה שהיא תתנצל"
הוא לא שוכח גם את פולארד ואומר כי החזקתו של יונתן פולארד בכלא בארה"ב זה צד לא מוסרי "שלחתי בקבות כך מכתב לשגריר ארה"ב בישראל שבו 5 צדדים מדוע ארה"ב אינה יכולה לשמש כיוזמת שיחות השלום ואת יונתן צריך לשחרר היום" לסיום הוא אומר כי הוא מעדיף שיותירו אותנו לבד בבעיותינו עם הפלשתינאים ללא צורך בייעוץ חיצוני כפי שכבר אמר שר הביטחון.
האזינו לראיון באדיבות מקור החדשות 0584902000

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.