כשילד בן 6 מעניק במתנה ציור לרב שטינמן(וידאו)

ענוונותו של גדול הדור: בסרטון מרגש שהגיע לידי 'קוקר' נראה ילד בן 6 מגיש ציור למרן ראש הישיבה. כיצד הוא הגיב? צפו {תיעוד בלעדי}

ענוותנותו של גדול הדור: לידי 'קוקר' הגיע הסרטה מרגשת מהקודש פנימה המלמדת על גדולתו וענוותנותו של גדול הדור מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן.

ממרום שנותיו בגיל 102 מתייחס ראש הישיבה לילד קטן בניחותא כאילו הזמן עצר מלכת וכל הזמן עומד לרשותו, במהלך השבוע האחרון הגיע למעונו אחד מאנשי התעשייה האווירית שהתקרב באחרונה לדת, היהודי ששמו אילן אף מארגן שיעורי תורה רבים בתעשייה האווירית ובשל כך בא להתברך אצל הגראי"ל שטיינמן.

אל הביקור התלווה בנו הקטן בן ה-6 של אילן, אלא שלפתע שלף הילד ציור והגיש למרן, אביו: "הוא הביא לך מתנה, צייר ציור בשביל הרב". מרן רה"י הביט בציור והגיב: "מאוד יפה". לאחר מכן ברכו: "תהיה בריא".

https://vimeo.com/153623259

"קשה לתאר ולהסביר מה ילד מקבל לכל החיים, מחוויה מרגשת בראותו את הופעתו האצילית והתייחסותו המרשימה של מרן ראש הישיבה ממרום שנותיו לציור של ילד קטן".

מרן רה"י עם כל גדלותו בתורה היה כל כך רגיש ללב של ילד קטן, בעבר הבאנו כאן ב'קוקר' את הווידאו בו נראה הגראי"ל שטיינמן מעיר לילד קטן שהגיע לקבל את ברכתו בשעת בוקר מוקדמת עם חולצה קצרה: "לא קר לך?".

בני ביתו השוהים לצדו יום יום שעה שעה מספרים כי מחזות מעין אלו אינם נדירים בביתו אך כל פעם הם נרגשים לחזות מחדש במראות הללו: "זה חסד של הקב"ה שאנחנו זוכים לראות בדור שלנו תלמיד חכם ומנהיג מהדור הישן שמקדיש את רוב זמנו למען כלל ישראל".

לפניות לכתב: ar0544335347@gmail.com

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.