בלשי המשטרה הופתעו: תחנת הסמים באשדוד חזרה לפעול

בלשי המשטרה באשדוד גם הם הופתעו לגלות כי על אף פעילותם כנגד תחנת סמים ברחוב השקמה באשדוד, כבר ביום למחרת חזר המקום לפעול, הפעם על ידי בנה של בעלת הבית שנעצרה יום קודם

בלשי המשטרה באשדוד גם הם הופתעו לגלות כי על אף פעילותם כנגד תחנת סמים ברחוב השקמה באשדוד, כבר ביום למחרת חזר המקום לפעול, הפעם על ידי בנה של בעלת הבית שנעצרה יום קודם יחד עם נוספים. החשודים הועברו לחקירה בתחנת המשטרה ומעצרם הוארך בבית המשפט לטובת המשך פעולות החקירה הנדרשות. עם סיומה של החקירה, הועברו חומריה לידי מחלק התביעות במשטרה לעיונם ולשם הכנת כתב אישום שיוגש ככל הנראה כבר בימים הקרובים.

בתאריך 1.7.18 הגיעו בלשי המשטרה אל רחוב השקמה בעיר אשדוד וביצעו פעילות כנגד דירה בה על פי החשד מתבצע סחר בסמים מאחר וזאת על פי החשד משמשת כ"תחנת סמים", מעשה הפוגע בביטחונם של תושבי האזור ומסכן רבות את הציבור. במהלך הפעילות, נצפו מספר "קליינטים" שרכשו סם מיושבי הדירה לאחר שהתדפקו על דלת הבית. בלשי תחנת אשדוד פשטו על הדירה כשצו בית משפט בידם ועצרו לחקירה את החשודים שנכחו במקום- אישה (50), בן זוגה (40.5) ואדם נוסף (36) שהתגורר עמם בדירה. בחיפוש בדירה אותרו סמים, כסף רב שהושג עפ"י החשד ממכירת סם ועוד. שלושת החשודים הועברו לחקירה במשטרה במהלכה מסרו גרסתם בפני חוקריהם ולאחריה נכלאו. מעצרם של החשודים הוארך למחרת היום בבית המשפט. למרבה הפלא, עוד למחרת היום (2.7.18) בוצעה פעילות נוספת לאחר שהתעורר חשד כי המקום שב במהירות לפעילות עבריינית בשנית. בלשי המשטרה הבחינו כי "קליינטים" ממשיכים להגיע אל הדירה ולרכוש במקום סמים. בשלב מסויים פשטו הבלשים על הדירה והופתעו לגלות כי בנה (27) של בעלת הבית שנעצרה במקום רק יום לפני כן, ממשיך עתה למכור סמים בדירתם לכל דורש ויחד עמו נעצר חשוד (43) נוסף. בחיפוש שנערך בדירה נתפסו סמים במשקל 1.5 ק"ג ורכוש החשוד כגנוב. גם שני חשודים אלו הועברו לחקירה בתחנת המשטרה ומעצרם הוארך בבית המשפט.
עם סיום פעולות החקירה בימים אלו, הועבר תיק החקירה לחטיבת התביעות לכיש לעיונם והחלטה בדבר הגשת כתב אישום כנגד מי מהמעורבים כבר בימים הקרובים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.