בלשכת נתניהו מגיבים ל'יהדות התורה': "אנחנו ממתינים להחלטת אגו"י"

בסביבת נתניהו מפעילים סחבת כדי לגרום לבחירות בחודש מאי? גורם בכיר בלשכה מאשים דווקא את אגו"י: "החוק תקוע אך ורק כי אנחנו מחכים להם. אם ישיבו בחיוב – החוק עובר תוך שלושה ימים"

סערת חוק הגיוס ממשיכה להעסיק את התקשורת הישראלית, והפוליטיקאים החרדים כהרגלם מעבירים את האשמה מצד לצד. חודש בלבד נותר עד לסיום הארכה שנתן בג"צ להעביר את החוק, ושוב הפוליטיקאים מחכים לרגע האחרון על מנת להעביר את החוק.

לפני יומיים חשפנו כאן ב'אקטואליק' את הכעס והמרמור שיש באגודת ישראל ובדגל התורה כלפי ראש הממשלה בנימין נתניהו והנהלת הליכוד, כאשר בכירים ב'יהדות התורה' מאשימים את הנהלת הקואליציה בכך שהם מתכננים לפרק את הממשלה על חוק הגיוס, וכי אין בכוונתם באמת לדאוג לחוק שיעבור, אלא הם "תופסים על כך טרמפ", לדברי הגורמים, כדי להגיע לבחירות מוקדמות בחודש מאי.

כעת מתברר שהסיפור הוא לא כפי שמציירים אותו באגודת ישראל, זאת בעקבות שיחה שקיימנו עם בכיר בלשכת ראש הממשלה שחשף בפני 'אקטואליק' כי העיכוב בהעברת החוק מגיע מסחבת מיותרת דווקא של המתלוננת, אגודת ישראל.

"הכל תלוי רק בהם", אמר הגורם הבכיר ל'אקטואליק'. "אנחנו הבטחנו לא להתקדם עם החוק עד שהם יגידו לנו מה הם עושים, אבל כרגע זה תקוע כי אנחנו מחכים להם. אם הם ישיבו בחיוב – תוך שלושה ימים החוק עובר", אמר הבכיר ל'אקטואליק'.

לסיום הוא הוסיף הגורם כי "חרושת השמועות שמגיעה מהמפלגה הזו מנסה לבלבל אותנו, אך ללא הצלחה. אנחנו יודעים טוב מאוד מה חושבת המועצת על החוק, אך הפוליטיקאים מנסים להפוך את האדמה לכיוונו של נתניהו. זה לא יעבוד", סיים את דבריו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.