בסביבת פרס דוחים את ההשמצות

בחודש האחרון נפוצו שמועות רבות ברשתות החברתיות כביכול ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר שמעון פרס, מעורב עד צוואר בפרשת ילדי תימן, אלא שבסביבתו של פרס מכחישים מכל וכל את השמועות. גורם בסביבתו ל'קוקר': "הוא לא ידע ולא היה מעורב" {"לא קשור לחטיפת ילדי תימן"}

בחודש האחרון נפוצו שמועות רבות ברשתות החברתיות, כביכול, ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר שמעון פרס, מעורב עד צוואר בפרשת ילדי תימן.

גורמים שונים שבים ומפיצים את הטענה שפרס מנסה מנסה "להשתיק" את הפרשה ובעבר אף ניסה לעצור את עוזי משולם. בשל מעורבותו כביכול בפרשה שמטלטלת את מדינת ישראל.

בימים האחרונים עלתה שוב היוזמה לחשוף את הפרוטוקולים החסויים של "ילדי תימן", מה שהביא גורמים שונים לשוב ולהציף את דבר מעורבותו של פרס בנידון.

פנינו ללשכתו של נשיא המדינה לשעבר שמעון פרס שם סירבו להגיב באופן רשמי על הטענות. אולם גורם בסביבתו דחה מכל וכל את הפרסומים על  פרס, שלטענתם בכלל היה "בגיל צעיר מאד", הוא הגיע למשרד הביטחון בגיל 29 ושירת בחו"ל, טוען אותו גורם, "הוא לא ידע מפרשת ילדי תימן", מבהירים בסביבתו ומדגישים כי לפרס אין כל חלק בפרשה שטלטלה את המדינה, "הוא הזדעזע מהפרשה וקרא לחשוף את כל האמת",  טוענים אותם גורמים ודוחים מכל וכל את הפרסומים שנפוצו ברשת.

 

12 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אין הוכחה חותכת .אין

  למרות כל הכתוב
  אין הוכחה/עדות לחשדות
  לדעתי האישית פרס זכאי

  יואל התמני |
  הגב
 2. אם החודש האחרון זה עשרות שנים, אז כן "בחודש האחרון".הפתיח מזלזל, יש גבול ללגע

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. ציפיתם להודאה? נו, באמת...

  לא ראיתי אדם\ מוסד שמפליל עצמו…

  גלי |
  הגב
 4. ימים יגידו החקירה מתרחבת האמת מיתגלה אם חליללה גם הוא מעורב יש השלכות מרחיקות לכת

  אם שמעון זל מעורב יש לזה השלכות רבות |
  הגב
 5. פרס כראש ממשלה בשנות השמונים אישר פתיחת תיק אימוץ לשומר ראשו שאחיו נגנב לאחר לידתו !!!

  אלברט סויסה |
  הגב
 6. פרס כראש ממשלה בשנות השמונים אישר לפתוח תיק אימוץ לאחיו של אחד משומרי ראשו !!!!!

  אלברט סויסה |
  הגב
 7. אבא שבשמים,תתן לרשע רע כרישעתו,שמעון פרס ,מאחל לך מכל הלב מכאובים נוראיים עם מה שנשאר לך לחיות בעולם הזה.בעולם הבא כבר יטפלו בך מלאכי חבלה.ע"ז שהכאבת ליהודי תימן מזרח ובלקן בחטיפתם מדדי אמם.תהי נשמתך (מראש) ונישמת ד"ר בורג יוסף וד"ר הרץ מבית החולים הדסה בת"א וכל הנגועים בכף הקלע.הסתתרת מאחורי המוסד,השב"כ.היום כמעט הכל פתוח .אבא שבשמים,כולי תקווה שאחותי יעל שנחטפה לא מאלו שנילקחו לניסויים.עזור לנו למצוא את ילדינו אשר נחטפו ונימכרו לגויים.אמן

  ירון רוני |
  הגב
  • מספרים שלאחר פטירתו של פרס הוא בא בחלום לביבי וסיפר לו כיצד התנהגו איתו המלאכים שליוו אותו לעולם העליון, וכך הוא סיפר !

   לאחר שנפטרתי והובאתי לקבורה שמעתי קול הקורא לי לצאת ולהתלוות אליו לעולם העליון.

   בדרך לעולם העליון מספרים לי המלאכים שאחזו בי משני צידיי כי יש לי מזל שלא כל אחד מקבל !

   ואכן, כאשר הגענו לבית-דין שלמעלה כך מספר שמעון לביבי, הביטו בי הדיינים וקבעו שאני אבחר היכן להיות אם בעולם האמת ו/או בגהינום !

   כך שאלו אותי המלאכים לאן מבקש אני להגיע בתחילה ועניתי שמעניין יהיה לראות מה זה הגהינום !

   ירדנו במעלית של אור למטה מאה קומות מן המקום בו היינו ושם הציגו אותי המלאכים בפני שומר השער בגהינום והפקידו אותי בידיו !

   לאחר שעזבו המלאכים הכניס אותי שומר השער בגהינום פנימה אל תוך הגהינום ומה רבה הייתה הפתעתי כאשר ראיתי חברים רבים יושבים ושרים סביב שולחנות עגולים כאשר מלאך המוות מרקד בינותם

   והנה יום שלם עלי לשהות במחיצתם של תושבי הגיהנום שכולם נראו שמחים וצוהלים !

   למוחרת בבוקר התייצבו המלאכים וביקשו אותי להתלוות אליהם לגן-עדן בעולם האמת !

   כאשר היגענו לגן-עדן שוב אותה פרוצודורה מפקיד אותי בידי שומר השער בגן-עדן ולאחר שהמלאכים עזבו הוביל אותי שומר השער בגן-עדן לתוככי גן-העדן !

   אכן שם פגשתי רבנים נכבדים ואנשים שלא חטאו אשר אותם היכרתי למטה בעולמכם !

   בגן-עדן יושבים כל הנשמות ועטרותיהם בראשם כל אחד ואחד בהתאם לדרגתו הרוחנית !

   כמובן הסתובבתי שם בגן-עדן פגשתי מכרים ואף חברים שהיו לי בעולמכם !

   למוחרת בבוקר שוב מתייצבים המלאכים ובפיהם שאלה אחת היכן ברצוני להיות האם בגהינום ו/או בגן-עדן !

   כמובן לאור מה שראיתי והתרשמתי הבחירה בגהינום הייתה בלתי נמנעת שכן בגן-עדן אומנם נחמד ושקט אך בגהינום מצאתי יותר חברים שאיתם ניתן לשוחח !

   מיד עם החלטתי הורידו אותי המלאכים לפתח שער הגהינום והפקידו אותי בידי שומר שער הגהינום !

   יד עם לכתם של המלאכים הכניס אותי שומר שער הגהינום בבעיטה חזקה פנימה אל תוך הגהינום ומה רבה תדהמתי כאשר ראיתי לפתע חושך ואפילה וגיא – צלמוות !

   כאמור לאחר שנדחפתי פנימה אל תוך קור ואפילה חושך וצלמוות רואה אני אנשים בלויי סחבות אוספים לכלוך שקיות זבל כאשר מלאך המוות עומד עליהם ומצליף בשוטו וצועק לחזור לעבודה קדימה לחזור לעבודה

   אני ניגש למלאך המוות ושואל אותו "רק לפני ימיים הייתה כאן חגיגה סביב שולחנות עגולים" מה קרה מאז ?

   עונה לי מלאך המוות בחדווה "לאחר שסיימת לבחור" חוזרים לעבודה !
   קדימה לעבודה !
   ושוטו של מלאך המוות מרחפת כמו נחשים מעל ראשי כולם בגהינום !

   אלברט סוויסה |
   הגב
 8. מה יהיה אתו למעלה?הוא כבר יפגוש את מלאכי חבלה למעלה וחכו אותו עם שוטי אש ושהוא לא ידע גם מי מכה בו.מה הזוהר הקדוש כותב על אלא שהתעמרו על יהודי בגלל שהוא יהודי.שמעון פרס יש מצב שאתה תיקח איתך לקבר הרבה סודות.אך דע לך שסבל רב בכף הקלע תעבור.אמן

  ירון רוני |
  הגב
 9. שמעון פרס,ד"ר יוסף בורג(סלקטור של ילדי תימן)היו מראשי פרוייקט החטיפות ומכירתן לגויים או ניצולי שואה שהתחזו ליהודים.שמעון פרס אתה לא יהודי .אתה ערב רב.יש בורא לעולם.

  ירון רוני |
  הגב
  • יוסף בורג שלא כשמעון פרס היה מחויב להגן על מפלגתו "המפד"ל" שעסקה במכירת ילדי תימן מזרח ובלקן באמצעות "נשיא המזרחי העולמי" מר דב ברנרד ברגמן שמת בנסיבות אחרות ולא פחות חמורות בכלא בארה"ב בשנת 1981.

   דב ברנרד ברגמן נתפס בשנת 1953 בשדה תעופה במונטריאול קנדה ובידו שק שהכיל 3,000,000 $ (שלושה מליון דולר קנדי) ממכירת הילדים בקנדה !

   לעניין יוסף בורג כדאי לדעת ש"בנו" אברום אינו בנו הביולוגי ויש הטוענים כי אברום הינו ממוצא תוניסאי שבורג לקח לעצמו בשנות ה-50

   אלברט סוויסה |
   הגב