במודיעין עילית המומים: "הם אנשים נורמטיביים, לא חשדנו"

בעיר מודיעין עלית המומים מחשיפת פרשת ההתעללות בילד בן -ה4 על ידי זוג הורים תושבי העיר. אחד העסקנים שמכיר את המשפחה אומר ל'קוקר', "זה לא נשמע טוב כי לפי היכרותי עם המשפחה, הם מאוד מסורים לילדים". כתב 'קוקר' שוחח עם השכנים. {התעללות}

בעיר מודיעין עלית המומים מחשיפת פרשת ההתעללות בילד בן -ה4 על ידי זוג הורים תושבי העיר. אחד העסקנים  שמכיר את המשפחה אומר  ל'קוקר', "זה לא נשמע טוב כי לפי היכרותי עם המשפחה, הם מאוד מסורים לילדים".

אנשי תקשורת רבים הגיעו הבוקר(ראשון)לביתם של החשודים וניסו לשוחח עם שכנים ומכרים שנדהמו אף הם מהפרטים שנחשפו על ידי המשטרה, "הם אנשים נורמטיביים, לא חשדנו", סיפרו השכנים.  גם בעייריה ובמחלקת הרווחה בעיר החרדית לא זיהו סימנים מקדימים לאירוע, ואף כלל לא שמעו על המשפחה.

דוקטור גליה ברקאי, ממלאת מקום מנהל מחלקת ילדים בשיבא, שפנתה למשטרה וסיפרה כי היא חושבת שהם מרעילים את ילדם, סיפרה הבוקר (ראשון) עם לניב רסקין  בגלי צה"ל ואמרה: "עלו חשדות באשפוזים קודמים אבל ניסינו לתרץ, לחשוב שהורים פוגעים זו תמיד האופציה האחרונה".

"אנחנו מכירים את המשפחה מזה כמעט שנה, כשהילד מגיע לאשפוזים חוזרים עם כל מיני תלונות גופניות שאנחנו לא מצליחים למצוא להם סיבה טובה", הסבירה דוקטור ברקאי. "תמיד ניסינו לחשוב אולי יש איזו מחלה שאנחנו לא מבינים, אבל באשפוז האחרון הבדיקות הראו ערכים שלא ניתן להסביר בדרך אחרת למעט הרעלה מכוונת".

בית המשפט השלום בתל אביב האריך אתמול את מעצרם של זוג ההורים ממודיעין עילית החשודים בהתעללות בבנם בן הארבע.

עורכת הדין חגית רחמני וייס המייצגת את הזוג אמרה לעיתונאים כי ההורים מכחישים את החשדות כנגדם. "אנחנו כרגע בראשיתה של חקירה כך שאנחנו מנועים מלהרחיב על הפרשה. מה שאי יכולה לציין זה שמדובר בבני זוג צעירים המטופלים בחמישה ילדים, מוצאים את עצמם לראשונה עצורים, לראשונה מובאים לבית המשפט."

לדברי עורכת הדין, "האם מכחישה את כל החשדות נגדה. מדובר באם מסורה לילדיה שמעולם לא היו טענות נגדה וכל המשפחה כרגע לוקה בתדהמה נוכח הפרסומים התקשורתיים בעניין. צריך לתת למשטרה לחקור ולאפשר לבני הזוג למסור את תשובותיהם, ואני מאמינה שההתפתחות בסוף תראה שמדובר במשפחה מסורה", מסכמת רחמני-וייס.

כזכור, זוג הורים בשנות ה-30 לחייהם נעצרו אמש והם חשודים בהתעללות פיזית ומינית בילד, בקשירת קשר לביצוע פשע וגרימת חבלה חמורה לחסר ישע.ההתעללות לכאורה נחשפה לאחר שהילד אושפז בבית החולים תל השומר. הצוות הרפואי שטיפל בו חשד כי הוא סובל מהתעללות ועירב באופן מיידי את המשטרה. במשטרה פתחו בחקירה סמויה ומאומצת, במהלכה הוחלט להתקין מצלמות שתיעדו את את ההתעללות.

מהמרכז הרפואי שיבא נמסר כי "ערנות ומקצועיות של הצוות המטפל בילד המאושפז בבית החולים ספרא לילדים במרכז הרפואי שיבא בתל השומר הביאה אותם לחשוד כי ההורים הם האחראים למצבו הרפואי של הילד. מתוך דאגה לשלום הילד נעשתה פניה של בית החולים למשטרת ישראל. שיתוף הפעולה עם המשטרה הביא למעצרם של הזוג. המקרה דווח למשרד הבריאות. הילד הועבר לטיפול גורמי הרווחה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.