במוסדות 'כאייל תערוג' הדליקו נרות עם ראש העיר משה ליאון

במוסדות 'כאייל תערוג' הדליקו נרות עם ראש העיר משה ליאון
הרה"ג הרב אייל עמרמי שליט"א: "נר התורה הוא המגן של ירושלים "

ראש עיריית ירושלים החדש משה ליאון, כובד השבוע להדליק נרות חנוכה במוסדות 'כאיל תערוג' בשכונת הר חומה בירושלים בנשיאות הרה"ג רבי אייל עמרמי שליט"א. ראש העיר מכיר טובה לראש המוסדות על התגייסותם למען בחירתו כבר בסיבוב הראשון בבחירות לראשות העיר.


ראש העיר הצהיר בנאומו, כי מדיניות חלוקת התקציבים למוסדות התורה והחסד בירושלים, לא תהיה חלילה אחד על חשבון השני אלא כל אחד יקבל את חלקו וכך נזכה להפריח את מוסדות התורה בעיר. בנוסף, אמר ראש העיר כי לאור הפעילות הענפה בשלוחה החרדית של המינהל הקהילתי, בה נהנים מאות משפחות מידי יום, יסייע ככל שנדרש להמשך שגשוג ופריחה של פעילות אלה.
הרה"ג רבי אייל עמרמי שליט"א, הזכיר בנאומו את העובדה שהאדם האחרון שזכה לברכה מהראשל"צ מרן הגאון רבי עובדיה יוסף זיע"א, היא משה ליאון, אותו בירך מרן שיזכה לפעול רוב טוב למען תושבי ירושלים. למרות שבתחילה היה נדמה שהברכה לא פעלה אמר הרב, אך לבסוף זכינו לראות במו עינינו איך הכול הסתובב שבסוף ברכתו של מרן לא שבה ריקם.
הרב עמרמי הדגיש כי המגן של ירושלים הוא נר התורה. "כדי להדליק את אור התורה יש לתת שמן למוסדות התורה בירושלים, כדי שיוכלו להאיר את כל החושך שלפעמים מנסים להחשיך אותנו. אני בטוח שרבי משה ליאון יצליח להגדיל את התורה והחסד בירושלים עוד ועוד" סיים הרב את דבריו שהקהל מחזק את דבריו ומעודד את ראש העיר לפעול להגדיל תורה ולהאדירה.
מוסדות כ'אייל תערוג' מאגדים סביבם כ-1000 משפחות מתושבי שכונות הר חומה, החוסים בצלו ותחת הנהגתו של הרה"ג רבי אייל עמרמי שליט"א רב השכונה וראש המוסדות.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. רבני דרעי הפראק נקנה בהוראת מכלוף דרעי

    וההמבורג במימונו

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב