במוצאי שבת – האופוזיציה מגיעה לנתניהו הביתה

במוצ"ש, בשעה 19:30, יתחדשו הפגנות האופוזיציה נגד ראש הממשלה נתניהו תחת הכותרת: "לא ניתן לכם להשחית את ישראל" והפעם מחוץ לביתו הפרטי בקיסריה ומחוץ למעון ראש הממשלה בירושלים. מאחורי ההפגנות עומדים: צעירי מרצ, צעירי העבודה, תנועת עומדים ביחד ותנועת מחזקים. { מחאה מול הוילה}

במוצ"ש, בשעה 19:30, יתחדשו הפגנות האופוזיציה נגד ראש הממשלה נתניהו תחת הכותרת: "לא ניתן לכם להשחית את ישראל" והפעם מחוץ לביתו הפרטי בקיסריה ומחוץ למעון ראש הממשלה בירושלים. מאחורי ההפגנות עומדים: צעירי מרצ, צעירי העבודה, תנועת עומדים ביחד ותנועת מחזקים.

באירוע שהופץ ברשתות החברתיות נכתב: לא ניתן להם להשחית את ישראל! בשבוע שעבר צעדנו בגשם בלי מורא ופחד, השבוע אנחנו ממשיכים וגדלים ומגיעים לראש הממשלה הביתה.

במסגרת ההפגנה ידרשו המפגינים חשיפה של קלטות השיחה בין נתניהו ומוזס. "הצטרפו אלינו, הצביעו ברגליים ובואו נבהיר יחד לחברי הממשלה שאנחנו לא ניתן להם להשחית את ישראל! אין לנו את הפריבילגיה לשבת בבית, זו מלחמה על הבית. אירועי השבוע האחרון – וביניהם חשיפת תמלולי השיחות בין רה"מ למו"ל "ידיעות אחרונות" – רק מחדדים את הסכנות שבקשרי הון-שלטון-עיתון. אנחנו דורשים חשיפה מלאה של כל קלטות ביבי-נוני לציבור הרחב, ישמע העם וישפוט". נכתב בדף האירוע.

המטה המשותף המוביל את ההפגנות: "זה נראה להם הגיוני לשחק בביטחון ישראל ובכספי מדינת ישראל בשביל עסקת צוללות מפוקפקת בשם תאוות הבצע. זה נראה להם הגיוני שאנחנו נשלם מיסים בשביל החשבונות מנופחים של הווילה המפוארת של הזוג נתניהו בקיסריה. זה נראה להם הגיוני שהם ינסו לשלוט באמצעי התקשורת ולמנוע מאיתנו תקשורת חופשית ודמוקרטית. זה נראה להם הגיוני שבמקום ממשלה שמחויבת לציבור הם מחוייבים לטייקונים ולוביסטים. זה לא הגיוני! והשחיתות לא תעבור! אנחנו לא ניתן להם להשחית את ישראל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.