במחנה הציוני יוצאים בקמפיין: "יש טרור אין ראש ממשלה"

לאחר שהצהיר כי יפתח בקמפיין לקראת בחירות שלדעתו יתקיימו במהלך השנה האזרחית הנוכחית, פתח היום יצחק הרצוג בקמפיין תחת הכותרת: "יש טרור, אין ראש ממשלה. לישראל מגיע בטחון". {בדרך לקלפי?}

יו"ר האופוזיציה והמחנה הציוני, יצחק הרצוג, הורה לסיעתו לפתוח בקמפיין נרחב נגד הבריחה מהאחריות של ראש הממשלה נתניהו למצב הבטחוני הקשה. הקמפיין יהיה תחת הסלוגן "יש טרור, אין ראש ממשלה. לישראל מגיע בטחון".

במחנה הציוני אמרו כי "נתניהו ושרי ממשלתו הפכו לטוקבקיסטים. במקום להציע פתרונות הם משדרים לאזרחי ישראל "אנחנו לא יודעים מה לעשות- תתרגלו לטרור". הנאום המופרך של ביבי במקום הפיגוע היה מופע של דוגמן שעומד מול מצלמות ולא מתכוון לקחת אחריות. אין לישראל ראש ממשלה היום. יש אזרח עייף, סחוט, שלא יודע מה לעשות. לישראל מגיע ביטחון ונתניהו לא מוביל אותנו לשם".

קמפיין הרצוג

כזכור, בפתח ישיבת סיעת המחנה הציוני בשבועות האחרונים עדכן הרצוג כי הורה על הקמת מטה בחירות לכנסת הבאה, שלדבריו יתקיימו כבר בשנת 2016. לדבריו, "בחודשים האחרונים, וביתר שאת בימים האחרונים, ברור לכולם שהגיע הזמן לשינוי. כוונתו של נתניהו ללכת לבחירות מהירות לראשות הליכוד מוכיחה שגם הוא מבין שהגיע הקץ לקואליציית הכישלון שלו, שישראל תלך בקרוב לבחירות ואני מתחזק בקביעתי שישראל תלך לבחירות ב-2016".

הרצוג הצהיר: "אנחנו נתייצב במלוא כוחנו מול שלטונו הכושל כי מדינת ישראל צריכה שינוי. אנחנו נעמוד מולו כי אנחנו רוצים לחיות במדינה יהודית חזקה, שיכולה לעמוד מול אויביה, שמעניקה איכות חיים ראויה לכל תושביה, מדינה שאנחנו יכולים להיות גאים בה".

הרצוג תקף את ראש הממשלה ואמר כי "נתניהו קיבל את ההזדמנויות שלו, אבל מספיק. בואו נודה – הוא עייף, נכנע לסחטנות, ואכפת לו יותר לשרוד מאשר מאיתנו, הישראלים. הוא, כבר לא יכול להשתנות", אמר הרצוג, "אבל אנחנו חייבים לשנות. אנחנו האלטרנטיבה היחידה לנתניהו".

"לכן הנחיתי את מנכ"ל המפלגה גלעד רבינוביץ' להתחיל לאלתר בפעולות הנדרשות להקמת מטה הבחירות שלנו לכנסת הבאה. אנחנו נוביל גוש חזק עוד יותר מהפעם הקודמת, גוש ציוני גדול שמאמין ורוצה שינוי", עדכן יו"ר המחנה הציוני בפתח ישיבת סיעתו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.