במעמד הראשל"צ: נבחרו שלושה חתני ספר 'יביע אומר – גלריה

האברך ר' יוסף רביע נבחר במקום הראשון על ידי מרנן ורבנן גדולי ישראל לחתן ספר 'יביע אומר' וזכה במלגה בסך 20,000 אלף שקלים * מאות אברכים ובחורי ישיבות מכל הארץ הגיעו להיבחן על ידיעתם בספר 'יביע אומר'- מיזם שנערך לעילוי נשמת מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל

בימים האחרונים נבחרו על ידי מרנן ורבנן גדולי ישראל- שלושה חתני ספר 'יביע אומר' אשר הוכיחו את ידיעתם המלאה כולל כל השקלא וטרייא בפסקי הגר"ע יוסף בענייני 'אורח חיים'.  פרויקט 'יביע אומר'- שבו אברכים ובחורי ישיבות לומדים ונבחנים על ספר 'יביע אומר' חלק י'- ענייני 'אור חיים' שחיבר מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל, נוסד על ידי הגר"א עמרמי רב קהילת 'חסדי שמואל' ומרבני שכונת הר חומה בירושלים לעילוי נשמתו של מרן הגר"ע יוסף עוד בימי חוליו של מרן כשמאות האברכים ובחורי הישיבות לומדים את ספרי מרן לרפואתו השלמה, ולאחר פטירתו המיזם נהפך להיות לעילוי נשמתו.

בחודשים האחרונים נרשמו לפרויקט למעלה מ- 400 בחורים ואברכים מכל רחבי הארץ, בין היתר נרשם סבא בן 79 מהדרום שביקש להצטרף ליוזמה יחד עם נכדו בן ה- 25. "מרן הרב עובדיה התמסר כל כולו לעם ישראל כל ימי חייו, מן הראוי שאנו בניו נגרום לו נחת רוח בשמים". ביקש הסבא לציין. " אי לכך, בקשתי מנכדי שיצטרף לפרויקט החשוב ביותר".

בשבוע שעבר נערך המבחן המסכם, כאשר מאות אברכים ובני ישיבות הגיעו בשעות הבוקר המוקדמות לקהילת 'חסדי שמואל' בשכונת 'הר חומה' בירושלים ונבחנו במבחן מקדים על ספר 'יביע אומר', לאחר מכן נערכה סעודת מצוה לכבודה של תורה ונבחרו 10 חתנים שעלו לשלב הגמר שבו התרשם מהם הראשון לציון הגר"ג ר' יצחק יוסף שליט"א ובנו של מרן הגר"ע יוסף ורבנים נוספים. רב הקהילה הגר"א עמרמי הכריע ובחר את שלושת החתנים המרכזיים שהוכיחו את ידיעתם המלאה בספר- במקום הראשון זכה האברך הרב יוסף רביע במלגה בסך 20,000 אלף שקלים, במקום השני זכה האברך הרב יוחאי בוחבוט במלגה בסך 10,000 אלף שקלים, במקום השלישי זכה האברך הרב נתנאל שאשא במלגה בסך 5,000 שקלים.

הגר"א עמרמי רב קהילת 'חסדי שמואל' ומרבני שכונת הר חומה בירושלים: "זכינו וראינו את השמחה על פניהם של האברכים ובחורי הישיבות שזכו ללמוד את הספר ('יביע אומר חלק י'), ואף על פי שלא כולם עלו לשלב הגמר, כולם הודו ושבחו תהילות א-ל עליון על שזכו ללמוד את הספר הקדוש ואנו בטוחים כי מרן זצוק"ל ימליץ טוב בעדם ובעד הדור היתום שנשאר בודד לאחר פטירת אביו הרוחני".

יצוין, כי מהוועדה המארגנת נמסר כי כעת מתחילים בפרויקט חדש שבו אברכים לומדים ונבחנים על ספר 'יביע אומר' חלק ט'- כל ענייני 'אורח חיים'. המבחן יערך ביום רביעי, ב' ניסן. הפרס הראשון- 20,000 אלף שקלים, פרס שני- 10,000 אלף שקלים, פרס שלישי- 5,000 שקלים,          ובנוסף, כל העשרה שיעלו לשלב הגמר ולא יזכו בשלושת הפרסים הראשונים, יקבלו פרס של 1,000 שקלים. ניתן להירשם בטלפון- 050-4129841.

_MG_7101 _MG_7185 _MG_7198 _MG_7269 _MG_7270 - Copy _MG_7271

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.