במפלגות החרדיות מאוכזבים: "תם עידן נתניהו"

"אנחנו המפסידים הגדולים", טוענים במפלגות החרדיות, שם כבר מריחים את סוף שלטון נתניהו. החשש: הליכה לבחירות ללא שהעבירו את חוק הגיוס

התיקים הנערמים על שולחנם של המשטרה והפרקליטות, מוכיחים יותר מתמיד שסופה של הממשלה הזו קרב מתמיד, ומי שזה מלחיץ אותם בעיקר הם הח"כים במפלגות החרדיות.

כתב 'אקטואליק' שוחח עם חברי הכנסת מהמפלגות החרדיות, שנוכח חוסר הודאות בעניין, בחרו שלא להיחשף בשמם ולומר את הדברים במשנה זהירות.

ב'אגודת ישראל' טוענים בעקבות ההתפתחויות: "אנחנו מרגישים עד כמה הסוף הזה קרוב. זה מצער מאוד אם האיש שהיה הכי טוב לחרדים מאז קום המדינה יצטרך ללכת לבית בגלל העליהום התקשורתי ופתיחת התיקים שנוצרת מכך".

גם בש"ס מאוכזבים מאוד וחוששים מבחירות. "האסון הכי גדול שיכול לקרות כעת למפלגות הימין זה בחירות. אנחנו מקווים שצעד כזה לא יעשה, אחרת הליכוד ישתה לכל הימין את המנדטים והכח החרדי ייחלש משמעותית", אמרו, על רקע הסקרים האחרונים המגדילים משמעותית את כוחה של 'הליכוד', ומותירים את ש"ס מתחת לאחוז  החסימה.

בדגל התורה מאמינים ששום דבר לא ישתנה בקרוב. "אנחנו בטוחים שיהיה ניתן להעביר את חוק הגיוס, הדבר שהכי חשוב לנו עוד לפני שנגיע לבחירות, מה שבטוח הוא שנתניהו נתן לנו את כל מה שביקשנו".

כמובן שהחשש הגדול הוא שהם לא יספיקו להעביר את חוק הגיוס, ויגיעו לבחירות עם הנושא השנוי במחלוקת שיגדיל לבטח את המנדטים ללפיד, שירכב על הגל.

עם זאת, ביהדות התורה דווקא יכולים להיות מרוצים מעניין המנדטים, שכן הסקרים האחרונים מחמיאים למפלגה, והאחרון אף העניק להם לא פחות מתשעה מנדטים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ביבי תיזהר מאלוקים!!! כעת אתה רודף החרדים בחידוש חוק הגיוס של שמד וזימה. וכתיב אלוקים מבקש את הנרדף!!! והרודף בסכנה מאלוקים, הוא - הכול יכול..

  .

  ביבי תיזהר מאלוקים!!!
  כעת אתה רודף החרדים בחידוש חוק הגיוס של שמד וזימה.
  וכתיב אלוקים מבקש את הנרדף!!!
  והרודף בסכנה מאלוקים, הוא – הכול יכול..

  אלוקים מבקש את הנרדף!!! והרודף בסכנה מאלוקים הוא - הכול יכול.. |
  הגב