במקום האחרון בסקר שביעות רצון: אריה דרעי

סקר שבדק את שביעות רצון הציבור מהתנהלות שרי הממשלה מחמיא במיוחד לשר הבריאות יעקב ליצמן אשר הגיע למקום הראשון, בעוד ששר הפריפריה אריה דרעי סוגר את הרשימה במקום האחרון. { סקר חדשות 2}

כמעט שנה לממשלה הנוכחית בדקו בחדשות 2 באמצעות סקר מיוחד שערכו עבורם מינה צמח ומנו גבע מה חושב הציבור על שרי הממשלה המכהנים, התוצאות מלמדות כי גם במקום הראשון וגם במקום האחרון ברשימה נמצאים שרים חרדים, כאשר מדובר בשר הבריאות יעקב ליצמן ובשר הפריפריה אריה דרעי.

כאמור, בראש הטבלה נמצא שר הבריאות יעקב ליצמן עם ציון של 56.1% אחוז מהציבור השבעים רצון מתפקודו של ליצמן במשרד הבריאות. מי שסוגר את הטבלה, ובפער רחוק משאר השרים, הוא שר הפריפריה אריה דרעי עם 18.9 אחוזים בלבד של הציבור המרוצים מתפקידו.

בין הקצוות של ליצמן ודרעי נמצאים: שר התחבורה ישראל כץ ושר הביטחון משה יעלון חולקים את המקום השני עם 50.5% שביעות רצון. על שרת המשפטים איילת שקד השיבו 46.9% מהמרואיינים כי הם מרוצים ושר החינוך נפתלי בנט חותם את החמישייה הראשונה עם ציון של 45.5% שביעות רצון.

במקום השישי נמצא השר לבטחון פנים גלעד ארדן עם שלושים ושמונה אחוזי תמיכה, מיד אחריו נמצאית שרת התרבות מירי רגב עם 37.8 אחוזי תמיכה, שר הטוצר משה כחלון במקום שמונה עם 37 אחוזי שביעות רצון מתפקודו, ראש הממשלה בנימין נתניהו עם 32.1 %, ודרעי סוגר בפער ניכר עם 18.9 אחוזי שביעות רצון בלבד מתפקודו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.