"במקום לארגן תפילות על הגשם – שיפסיק לגנוב"

לפיד תוקף את השר אריאל: "אם שר החקלאות מארגן תפילות, אולי כדאי שהרבנים הראשיים יטפלו בגניבות חקלאיות ובסובסידיות למשקים חקלאיים"

בישיבת הסיעה השבועית של מפלגת יש עתיד תקף חבר הכנסת יאיר לפיד את הקואליציה, וכן את השר אריאל על כך שאירגן תפילת בשל עצירת הגשמים בארץ ישראל.

" שני אירועים נצמדו אחד לשני ביממה האחרונה", פתח לפיד את ישיבת הסיעה, "אתמול חבר הכנסת דוד ביטן, יו"ר הקואליציה הפורש, החליט לשתוק בחקירה שלו. היום חבר הכנסת דוד אמסלם, יו"ר הקואליציה הנכנס, מתחיל את המרתון להעברת חוק ההמלצות".

לפיד תקף את השר אריאל על שאירגן תפילות בגלל המחסור בגשם ואמר "הדבר שהכי בולט בחוק ההמלצות – זו היעילות. פתאום הם יעילים! הקואליציה הזו, שגוררת רגליים מול הנכים, מול הקשישים, מול ניצולי השואה. שלא מסוגלת להחליט שום דבר בנושא המדיני. שתוקעת את חוק האוטיסטים ואת דמי מחלה ודמי אבטלה לעצמאים. שלא הציגה תוכנית אחת לסייע לצעירים. שמול הרס החקלאות הדבר היחיד שהיא יודעת לעשות זה ששר החקלאות מארגן תפילה בכותל נגד עצירת הגשמים. אם שר החקלאות מארגן תפילות, אולי כדאי שהרבנים הראשיים יטפלו בגניבות חקלאיות ובסובסידיות למשקים חקלאיים".

"פתאום הם יעילים. כשזה מגיע אליהם. לחקירות שלהם. לשחיתות שלהם. לנסיון שלהם להציל את עצמם. כל עוד זה נוגע לאזרחי ישראל, לצרכים שלהם, יש להם אלף הסברים: קשה להם, בג"ץ מפריע להם, יש להם הסכמים קואליציוניים, אין להם תקציב לזה. אבל כשזה מגיע אליהם, לבעיות האישיות שלהם, לנסיון להציל את הכסאות שלהם – מכונה משומנת! נכון שזה מושחת, אבל בואו ניתן להם קרדיט – לפחות הם טובים בזה. לפחות הם טובים בלהיות מושחתים".

יו"ר יש עתיד המשיך לתקוף את חוק ההמלצות למרות חריגת נתניהו ממנו "חוק ההמלצות הוא תועבה. הוא תועבה מפני שהוא לוקח את הדמוקרטיה הישראלית ומכופף אותה לצרכיו של אדם אחד. הוא תועבה מפני שהוא מעליב כל אזרח ישראלי שהלך לקלפי וחשב שהוא מצביע על החיים שלו. על הילדים שלו. זו לא המדינה שלנו. זו לא המדינה שבה אנחנו חיים ועובדים ומגדלים ילדים. הם חיים במדינה משלהם. מדינה מושחתת שבה הכל מיועד למטרה אחת: לשרת את השליט".

 

לפיד המשיך ותקף את הממשלה "אני מזכיר לכם. זה להיפך. לא אנחנו אמורים לשרת את הממשלה. את ראש הממשלה. היא אמורה לשרת אותנו. הוא אמור לעבוד אצלנו. אנחנו ניאבק בחוק הרע והמושחת הזה פה, ובבית המשפט, וברחובות. כי מגיע לנו יותר מממשלה שהפכה את הכנסת לקרקס מביש של מושחתים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.