במשפחת ברכה זועמים: "המדינה הפקירה אותו פעם נוספת גם במותו"

בעקבות החלטת ועדת השיחרורים לשחרר את הרב פינטו כבר ביום ראשון מהכלא, במשפחתו של תנ"צ אפרים ברכה ז"ל, זעמו על המהלך: "שמענו בתדהמה את החלטת ועדת השחרורים. לאחר שהפקירה המדינה את אפרים יקירנו בחייו, הפקירה אותו היום המדינה פעם נוספת גם במותו

בעקבות החלטת ועדת השיחרורים לשחרר את הרב פינטו כבר ביום ראשון מהכלא,  במשפחתו של תנ"צ אפרים ברכה ז"ל, זעמו על המהלך: "שמענו בתדהמה את החלטת ועדת השחרורים. לאחר שהפקירה המדינה את אפרים יקירנו בחייו, הפקירה אותו היום המדינה פעם נוספת גם במותו", אמרו מקורבו לערוץ 2.

 

במשפחת ברכה סבורים כי "ההחלטה שולחת מסר חמור לכל קציני ישראל ושוטריה, שאל להם לדווח על הצעות שוחד אלא להתעלם, שכן העבריינים לא באמת יבואו על עונשם הראוי".

מקורבי הקצין הבכיר ששם קץ לחייו במהלך המשפט של הרב פינטו, אומרים  כי "נחמתנו היחידה הינה שאת הדין האמיתי ייתן הרב פינטו בבית דין שלמעלה, שם התנצלויותיו השקריות לא יעמדו לו".

ועדת השחרורים, שקיבלה את ההחלטה השנויה במחלוקת לשחרר את פינטו כשבעה חודשים לאחר כניסתו לכלא, ציינה כי השיקול העיקרי שהנחה אותם בהחלטה היה מצב בריאותו הרעוע של הרב פינטו. הרב ייצא מחומות הכלא כבר ביום ראשון הקרוב, ה-25 בספטמבר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.