העורך המסתורי ו"יום ליום" – כבר לא • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר "אקטואליק": מה עשו "השבבאניקים" בבני ברק? היכן חגג בעלי "קול ברמה" בר מצווה לנכדו? ומי הוזמן? ופינת הממריאים

על עלילות אברהם פרסטר או "יוסי בן אבו", העורך המסתורי של יום ליום שנחשף השבוע בכתבה ב'דה מרקר', כולכם כבר בטח קראתם. גורמים ב"יום ליום" יודעים לספר לנו כי בן אבו ו"העיתון לאנשים טובים" – כבר לא!

"בן אבו" בימים טובים יותר

ובינתיים, בצד השני לגמרי, עיתון "הדרך" חנך את המשרדים החדשים שלו בבית שמש. העורך אברהם דב גרינבוים התרווח על כסאו. את יתר הגיגיו תוכלו לקרוא גם במגזין "ליברל".

וזה כבר שמעון ליברטי מ"הדרך", והצלם המוכשר יעקב כהן, השניים ליוו את מישל טפירו סגר"ע קריית מלאכי בסיור שאודותיו תקראו מן הסתם בשבועון של תנועת ש"ס.

וליתר החדשות: בתחנות הרדיו החרדיות הקדישו את יום חמישי ליום התרמות. באותו יום, דווקא הטאלנט מנחם טוקר מרחוב הירקון הגיע לבקר את החברים במכון מור. לבקר אמרנו? האיש עם ה"אוזניות" הצטלם עם כל עובדי התחנה בעת שידור הפרסומות.

עם מנהל ההפקות צביקה כהן ויואלי דיקמן

 

וזה כבר המסר של טוקר לגולשי "אקטואליק"

 

מי שנעדר ביום חמישי מאולפני רדיו "קול ברמה" היה רפי פרלשטיין, עורך מהדורת הצהרים של "קול ברמה", ששכב באותה שעה על שולחן הניתוחים בבית החולים איכילוב בתל אביב. פרלשטיין עבר ניתוח לקיצור קיבה. לגולשים המודאגים הוא כתב, "הניתוח עבר בהצלחה". בקליינע מאחל איחולי החלמה, ומצפה לראותו בגזרתו החדשה.

ביום שלפני הניתוח, ארי קלמן מ"קו עיתונות" פינק את פרלשטין בארוחה דשנה.

ואם כבר קול ברמה: שמחה רבה בקרב בכירי עובדי רדיו "קול ברמה" – במשכורת של החודש הקרוב נכנס לכל עובדי הרדיו בונוס כספי מכובד, זאת על עבודתם המסורה והאיכותית שהביא לגידול משמעותי ברווחי החברה לשנת 2017.

בעלי רדיו "קול ברמה" צבי עמאר חגג בר מצווה לנכדו הראשון בפריז, והזמין את מנכ"ל התחנה אריאל דרעי יחד עם 300 אורחים לשבת בר מצווה בשאנז אליזה בפריז.

ועוד מפריז: חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי ואשר מדינה, המריאו לפריז. השניים סיירו בבית הספר היהודי הגדול ביותר בצרפת יחד עם ח"כ נחמן שי. "כשביקשנו מהתלמידים לשיר שיר ישראלי, כולם פצחו בשיר 'עברי אנוכי'", סיפר מדינה.

שמוליק אברהם, בעלה של ובפני עצמו, טס השבוע יחד עם חברים לאיסטנבול. אברהם, שמוכר כ"נחשון" החרדי בפייסבוק, בילה במרכזי הבזארים הגדולים של טורקיה. ואם שאלתם, רעייתו פייגי יורוביץ נשארה בישראל לצורך המשך תפעול חנות האופנה המקוונת.

ובשעה שאתם מתכסים מתחת לפוך, מוישי רבר, מנהל לשכת ממלא מקום וסגן ראש עיריית אלעד, נסע לטיול סקי אי שם.

ציקי פרנק, שרק לאחרונה מונה למנהל תיקי לקוחות ב"המבשר", ניצל את היום האביבי, ובילה עם אשתו הטרייה, זהבה פרנק, על שפת ימה של נתניה.

העיתונאי ישראל כהן הוקפץ השבוע במיוחד לירושלים, לאחר שהעיתונאים יעקב ריבלין ונחמיה שטרסלר התגוששו ביניהם בטוויטר. כהן הגיע לעשות סולחה, וכל השאר היסטוריה.

האחרון שעוזב יכבה את האור: חבר הכנסת אורי מקלב, שכבר ידוע כח"כ עם מוסר עבודה גבוה במיוחד, יצא אחרון מהכנסת  – ביום שהדבירו את המשכן.

בקליינע מפרגן לאח החדש ב"אקטואליק": המדור "תפתחו ת'סטורי רגע…" הושק השבוע ויביא מידי יום שלישי בעז"ה סיכום שבועי מהסטורי'ז ברשתות החברתיות של ידועני המגזר.

מיד לאחר עליית המדור השבוע הגיעו פניות למערכת בבקשה להסיר תמונות מביכות. ככל הנראה מעתה ידוענינו החרדים יחשבו פעמיים לפני שיצלמו וישתפו כל תזוזה מסדר יומם…

לאלו שלא הבינו את פשר השם "תפתחו ת'סטורי רגע…", נספר כי מדובר בתופעה שפשתה גם לאירועי המגזר החרדי בעקבות קטע מתוך מופע של הזמר המתחזק עומר אדם, בו הוא מבקש מהקהל להוציא את הטלפונים ולעלות בצוותא וידאו לייב מהמופע לסטורי.

והנה יאיר שרקי בסטורי הראשון בחייו בעקבות עומר אדם.

תושבי בני ברק הופתעו לגלות בצהרי יום חמישי את שחקני "שבאבניקים" מתהלכים להנאתם באיזור גן ורשא בעיר. השחקנים הצטלמו עם תושבי העיר ונכנסו לאחת החנויות לרכוש בגדים שקיבלו את חותמת ועדת הרבנים לענייני צניעות. לשאלת רבים, אז השחקנים נערכים לקראת שידור העונה השנייה שתעלה בחודשים הבאים להוט, ותכלול, לפי עדות היוצר אלירן מלכה בראיון השבת ל'ידיעות',, 16 פרקים.

שבוע די סוער עבר על הברנז'ה בטוויטר שרעשה וגעשה סביב ההקלטה הרועשת של אשת ראש הממשלה. כצפוי, רוב העיתונאים החרדים התייצבו להגנתה של בעלת תארי בי. אמ. אי. אם. למה, למה? פתרונים אצל גברת פאלוך.

עוד בטוויטר: אלף פייקים – עוקבים נטשו משום מה את אברהם גרינצייג (קו עיתונות).

ראש עיריית ירושלים ניר ברקת הגיע השבוע לבית המחנכת אסתר קליין, המשותקת, אחותו של איש ירושלים ישראל גליס, והודיע לה שנבחרה ליקירת ירושלים.

ברכת מזל טוב לירון אברהם לרגל הולדת הבן. הכתבים החרדים מיהרו לשגר צרור איחולים.

ברכות ליוחאי דנינו עורך "יום ליום", לרגל הולדת בנו. שמחת הברית תתקיים בראשית השבוע הבא.

מנדי-אל: גדול הזמר החילוני סטטיק, השתתף בחגיגת יומולדת 22 לרדיו דרום במתחם 'ביג' בבאר-שבע. מגיש תכניות האקטואליה, מנדי ריזל הצטלם איתו לסלפי. קלללל!

השבוע נערכה שמחת בר מצווה לבן זקונים של מנכ"ל מכון 'תורת המשפט' ומנכ"ל 'אגודת היועצים והמטפלים' הרב אשר מלמד, בהשתתפות אישי ציבור, רבנים, ובראשם הראשון לציון ונשיא ביה"ד הגדול, הרה"ג רבי יצחק יוסף שליט"א, הגאון רבי שלמה מחפוד ראש בד"ץ 'יורה דעה', הגאון רבי רצון ערוסי רב העיר קרית אונו וחבר מועצת הרבנות הראשית לישראל.

מוזיקה: המעבד הוותיק משה לאופר ,נהנה מפתית השלג האחרון, רגע לפני החזרה ארצה, לאחר חודש בארה"ב.

השדר האגדי יוסי גיל, נצפה ביום ראשון השבוע יחד עם בני משפחתו במסעדת קמפניה בראשל"צ.

כל עיתונאי המוזיקה החסידית השתתפו השבוע בהשקת האלבום החדש של "עמרם אדר" (מישהו שמע עליו?) בוולדורף אסטוריה. איש היח"צ קובי סלע צילם סלפי עם כל החוגגים והחוגגות.

וזהו. מקווים שנהניתם!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור, סודיות מובטחת: nbjovsr88@gmail.com

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יום ליום כבר לא

  גורמים ביום ליום אומרים פרסטר הלא הוא בן אבו ויום ליום כבר לא. כלומר, זו התגובה המטומטמת ביותר ששמעתי בחיי, מה שנקרא, הגברת עידן מודה בפה מלא שאכן היה הנבל הזה העורך רק שהוא כבר לא. האשה הזו הולכת ומסתבכת עם עצמה. בקרוב זה יהיה יום ליום והעיתונות החרדית כבר לא

  דניאל |
  הגב
 2. איזה אושר לראות את החברה החרדית מתרסקת

  המשיכו ככה להביא את האור ולגרש את החושך

  שימי |
  הגב
 3. פריז הפרוצה מתאימה למלכיאלי המושחת משס שאשתו שמה פאה נכרית והוא מפמפם מורשת מרן אלק

  פריז הפרוצה מתאימה למלכיאלי המושחת משס שאשתו שמה פאה נכרית והוא מפמפם מורשת מרן אלק

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. בשם כלל תושבי בני ברק

  שהשאבבניקים יחזרו לתל אביב אנו תושבי בני ברק מכרזים בזאת תחזרו מאיפה שבאתם ואל טטמאו לנו תעיר מי צריך אותכם ומכאן תצא הקריאה לאחיו שבבני ברק למה לא מחיתם בהם כהוגן . עם דבר כזה היה קורה בבית שמש או בירושלים ? זה היה עובר בשתיקה ? אחרי כל התמונות הטמאות שהם עשו שמה מילא היו מגיעים בלבוש צנוע והגבר שמה היה מגיע עם כיפה אז מילא אבל סתם ככה . ירידת הדורות

  שרולי הפרומער ☺ |
  הגב