בן ארי ובן גביר במתקפה חריפה נגד בנט: "ההונאה הגדולה". (הקלטה)

על רקע הסיכום בממשלה בפרשת עמונה והכרזות ראשי הבית היהודי כי הגיעו להישג אדיר, זכו אנשי הבית היהודי בראשם נפתלי בנט לביקורת קשה מאוד מצד ראשי עוצמה יהודית, ד"ר מיכאל בן ארי, ועו"ד איתמר בן גביר שתקפו בחריפות בתוכניתם "עוקפים מימין" המשודרת ברדיו גלי ישראל את ההסדר. {האזינו לתוכנית המלאה}

על רקע הסיכום בממשלה בפרשת עמונה והכרזות ראשי הבית היהודי כי הגיעו להישג אדיר, זכו אנשי הבית היהודי בראשם נפתלי בנט לביקורת קשה מאוד מצד ראשי עוצמה יהודית, ד"ר מיכאל בן ארי, ועו"ד איתמר בן גביר שתקפו בחריפות בתוכניתם "עוקפים מימין" המשודרת ברדיו גלי ישראל את ההסדר.

לדברי ד"ר בן ארי:" זה לא לצאת כמנצחים,זה לעג לרש, עוקרים בתים בארץ ישראל ואין הבדל בין אנשי הבית היהודי לאנשי קדימה, העניין הוא לא נדל"ן, האמירה לפי ההסדר הזה שעמונה לא שלנו, שארץ ישראל לא שלנו".

 

עו"ד בן גביר אמר כי המחמאה היחידה שיש בהסדר הזה זה מחמאה לאנשי יחסי הציבור של נפתלי בנט שהציגו את ההסדר כניצחון :" הוא אומר אנחנו נבנה, והשמאלנים צועקים, זה מה שמשודר, אך הוא צוחק על כולנו, הוא תקע סכין בגב ההתיישבות. עמונה חס ושלום תעקר, נתיב האבות חס ושלום תעקר, תשעת הבתים בעפרה יעקרו, ובסוף גם בגצ יבטל את חוק ההסדרה, כלומר גם נאכל את הדגים המסרחים וגם נגורש מהעיר והעיקר שנפתלי בנט סיפר לכולם שהוא ניצח".

ד"ר בן ארי קרא במהלך התוכנית את דבריו של הגאון הרב דב ליאור שאין לקבל שום פשרה שכאילו התושבים מודים שהאדמה שייכת לנוכרי, זה בבחינת לא הודה בארצו. על אנשי עמונה לעמוד בתוקף נגד ההסדר. לדברי בן ארי:" כאשר עושים כזה הסכם, זה חילול השם. ההבדל בין בצלאל סמוטריץ לצפי לבני הוא פחות מחוט השערה, סמוטריץ טוען כי אנחנו נשארים על ההר, זו בדיוק הטענה של צפי ליבני כי נפנה את ההתיישבות ונישאר בארץ ישראל". עוד טען בן ארי כי אנשי תקומה כלל לא שמעו את דעת הרבנים:"הם לא כינסו את הרבנים והאמת היא שאין רבני תקומה, הרב ליאור לא שם, הרב מלמד לא שם, הרב דוד הכהן לא שם, נשאר הרב שטייינר שלא שמענו את דעתו לאיזה רבנים אתם שומעים לרב נפתלי בנט ?"

השניים הסבירו כי במהלך החודשים האחרונים הם פירגנו לאנשי הבית היהודי, להכרזות הרב בן דהן כי לא תהיה ממשלה ללא עמונה, פרגנו לבנט, לאורי אריאל ולשאר חברי תקומה אך לצערנו כל התקוות התבדו, ואנשי הבית היהודי פגעו בארץ ישראל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.