בן גביר זוכה שוב: 200,000 ש"ח מעובד תחנת הדלק

עובד תחנת דלק בתל אביב קרא לאיתמר בן גביר, פעיל הימין הידוע, "נאצי", ואף הצדיע לו במועל יד. כעת מחייב בית המשפט את העובד לשלם לבן גביר 200,000 ש"ח

בית משפט השלום בירושלים פסק הבוקר כי עובד חנות yellow ישלם סכום של מאתים אלף ש"ח לעו"ד איתמר בן גביר, מראשי עוצמה יהודית.
התביעה הוגשה לאחר שבחודש אוגוסט 2017 הגיע עו"ד בן גביר לתחנת הדלק פז 'יריד הקטנה' בתל אביב, תדלק את רכבו וביקש לרכוש פחית שתייה, באותו מעמד זיהה אותו עובד החנות, ז'אקי דאלק, והחל לקרוא לעברו "נאצי". דאלק אף הצדיע לבן גביר במועל יד, וטען בפני הנוכחים האחרים בחנות כי הוא מברך את הפיהרר.
עו"ד בן גביר הגיש תביעה נגד חברת פז, נגד מנהל התחנה ונגד דאלק בטענה להוצאת לשון הרע, וחוק איסור הפליה באספקת שירותים ומוצרים. פז ומנהל התחנה הגישו כתב הגנה באמצעות משרד עורכי הדין אמודאי, ואילו העובד ביקש להתחמק וסירב לקבל את כתב התביעה. כמו כן התביעה נמסרה לו גם באמצעות הווטסאפ ומסרונים אך העובד המשיך להתחמק.
עו"ד בן גביר פנה אל בית המשפט, והבוקר פרסמה סגנית נשיא בית משפט השלום בירושלים, השופטת דורית פיינשטיין את פסק דינה בו היא מורה לדאלק לשלם סכום של מאתיים אלף ש"ח לעו"ד בן גביר ועוד עשרת אלפים ש"ח הוצאות משפט.
איתמר בן גביר אמר בתגובה: "ידע כל עובד בתחנת דלק או חנות נוחות כי הוא אמור לתת שירות ללקוחות מבלי לערב השקפות פוליטיות. כמה ימים לאחר יום השואה יש מסר חשוב בכך שמי שמכנה יהודי כנאצי ואף מצדיע במועל יד, יישלם מכיסו".